Aleksandra Kwaśniewska zdradziła sekret udanego małżeństwa. Jak sobie radzi z kryzysem w związku?

Z Kubą Badachem tworzą szczęśliwe małżeństwo od 10 lat.
Aleksandra Kwaśniewska zdradziła sekret udanego małżeństwa. Jak sobie radzi z kryzysem w związku?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/aleksandraleksandrowna/)
24.11.2022

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach niedawno świętowali rocznicę ślubu. Pobrali się 22 września 2012 roku. Mimo że para rzadko pojawia się razem na ściankach, jakiś czas temu zrobili wyjątek. Wówczas pięknie razem wyglądali! Jak się okazuje, córka byłego prezydenta Polski ma swój sposób na udane małżeństwo. W rozmowie z Faktem zdradziła, jaki.

Zobacz także: Aleksandra Kwaśniewska pojawiła się na ściance z mężem. To nie zdarza się często

Aleksandra Kwaśniewska zdradziła sekret udanego małżeństwa

Odkąd Aleksandra Kwaśniewska została jedną z prowadzących program „Miasto kobiet”, częściej pojawia się na branżowych imprezach. Podczas jednej z nich została zapytana przez dziennikarkę Fakt.pl o sekret udanego małżeństwa. Córka byłego prezydenta Polski chętnie się nim podzieliła:

Uważam, że każdy konflikt trzeba od razu na gorąco przegadywać i starać się to robić powściągając emocje, w sensie takim, żeby usłyszeć drugą stronę. Jak krzyczymy, to słyszymy tylko siebie. Chodzi o to, żeby zrozumieć siebie nawzajem.

Reporterka spytała także Aleksandrę Kwaśniewską, czy ma jakieś rady dla innych par. Prowadząca „Miasto kobiet” odpowiedziała szczerze:

Moja uniwersalna rada dla wszystkich zawsze, żeby się komunikować jak najwięcej, po prostu przegadywać rzeczy na bieżąco. Nie pozwalać na to, żeby latami leżały zamiecione pod dywan, bo potem jak ktoś ten dywan podniesie to po prostu, nie ma czego zbierać.

Zobacz także: Emily Ratajkowski i Pete Davidson są parą?!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna)

Polecane wideo

Cechy partnerki, o której marzą mężczyźni: Wskazali 7 cech ideału
Cechy partnerki, o której marzą mężczyźni: Wskazali 7 cech ideału - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
isia (Ocena: 5) 30.11.2022 07:29
Trzeba się wspierać, kochać, rozmawiać ze sobą i słuchać. Nigdy nie narzekam na swojego męża bo ona zawsze się stara. Pamięta o urodzinach, rocznicy ślubu. Potrafi mnie zaskoczyć, na rocznicę zabrał mnie na kolację i kupił irobota. W naszym związku nie ma nudy a to też jest ważne.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie