Najpiękniejsze partnerki polskich piłkarzy

Mistrzostwa świata to wielka impreza dla kibiców.
Najpiękniejsze partnerki polskich piłkarzy
21.11.2022

Jak się okazuje, jest to również wyjątkowy czas również dla wszystkich tych, którzy są fanami kobiecej urody. Jak wiadomo, przytaczając słowa słynnej piosenki w wykonaniu Andrzeja Rosiewicza, "najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny, a za jeden uśmiech oddałbym Chicago, Paryż, Krym". W niniejszym artykule dowiesz się które partnerki polskich piłkarzy słyną z nietuzinkowej urody i zdaniem wielu ekspertów są najpiękniejsze nie tylko w Europie, ale również na całym świecie. 

Najpiękniejsze partnerki piłkarzy reprezentacji Polski 

Tak jak na prawdziwym boisku piłkarskim, najlepszym zawodnikiem jest Robert Lewandowski, tak samo w zestawieniu najpopularniejszych partnerek polskich piłkarzy można powiedzieć również o jego małżonce, czyli Annie Lewandowskiej. Można jednoznacznie stwierdzić, że od czasu, kiedy jej mąż zaczął odnosić coraz to bardziej prestiżowe sukcesy sportowe to również i ona zmieniła się, w porównaniu do czasów, kiedy była jeszcze w stanie wolnym. Warto zaznaczyć, że prowadzi ona wiele kampanii biznesowych, które sprawiają, że stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych WAGs (żony i dziewczyny piłkarzy) na świecie.

Równie wysoko w klasyfikacji najpiękniejszych partnerek polskich piłkarzy znajduje się również Marina Szczęsna, żona bramkarza Juventusu, Wojciecha Szczęsnego. Para zaczęła się ze sobą spotykać w 2013 roku, po trzech latach wzięli ślub, natomiast pięć lat temu urodził się ich syn Liam. Mimo tak wielu sukcesów, para nie odnosi się ze swoim życiem prywatnym w portalach społecznościowych.

Jeśli chodzi o obrońców to mamy tutaj dwóch piłkarzy, którzy wzięli ślub z kobietami z innego kraju. Nieobecny w reprezentacji od momentu ataku wojsk rosyjskich na Ukrainę, Maciej Rybus ożenił się kilka lat temu z Rosjanką, która słynie z mocnego temperamentu. Z kolei inny polski zawodnik, grający na co dzień w drużynie Dynama Kijów, Tomasz Kędziora niedawno zaręczył się z ukraińską miss o imieniu Wiktoria. Po wybuchu wojny para przeprowadziła się do Polski i zapewne niedługo w naszym kraju wezmą ślub. 

Jeśli chodzi o pomocnik to tutaj zdecydowanym liderem jest żona Grzegorza Krychowiaka- Celia. Od kilku lat para jest już po ślubie, jednak wciąż można znaleźć ich w portalach społecznościowych wiele zdjęć, które ukazują poziom zainteresowania ich związkiem. Mimo że Krychowiak na piłkarskich boiskach od jakiegoś czasu znajduje się na równi pochyłej. Od czasu, gdy po piłkarskich mistrzostwach Europy w 2016 roku, Krychowiak przeniósł się z Sevilli do francuskiego Paris Saint- Germain zaczął później stopniowo przenosić się do coraz słabszych klubów. Ma za sobą występ w barwach angielskiego West Bromwich Albion, rosyjskiego FK Krasnodar, a ostatnio przeszedł do arabskiego Al-Shabab. Co ciekawe, Celia i Grzegorz poznali się w salonie firmy, gdzie ona handlowała luksusowym wyposażeniem do łazienek i z początku Krychowiak podobno w ogóle nie zwrócił na nią swojej uwagi. Potem oczywiście wszystko skończyło się długo i szczęśliwie. 

Czekasz na mistrzostwa? Sprawdź Mundial Katar zakłady bukmacherskie.

W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione i wiąże się z konsekwencjami narażenia się na kary pieniężne i odpowiedzialność karną. Zakłady można obstawiać wyłącznie u operatorów posiadających zezwolenie Ministerstwa Finansów. Hazard uzależnia i nie należy czynić z niego sposobu na życie.

Betfan to legalny polski bukmacher internetowy. Zakłady wzajemne urządzane przez spółkę BetFan sp. z o.o. przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.betfan.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z DNIA 29 PAŹDZIERNIKA 2018 R. NR PS4.6831.3.2018

 

Artykuł partnera

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie