Emily Ratajkowski i Pete Davidson są parą?!

Czy dziwi nas to, że Pate Davidson spotyka się z piękną modelką? Ani trochę.
Emily Ratajkowski i Pete Davidson są parą?!
Fot. Ron Adar / M10s / MEGA / The Mega Agency / Forum/ MediaPunch / BACKGRID / Backgrid USA / Forum
17.11.2022
Sylwia Kropiewnicka

Pete Davidson słynie nie tyle ze swojego talentu do rozbawiania innych (w końcu jest komikiem), co z zamiłowania do randkowania z pięknymi kobietami. Niedawno pisałyśmy o tym, że Kim Kardashian zdradziła, na czym polega jego fenomen. Czy którakolwiek z kobiet jest w stanie oprzeć się urokowi gwiazdora? W końcu nie udało się to ani Arianie Grande, ani Kai Gerber. Wszystko wskazuje na to, że nie udało się to również Emily Ratajkowski.

Zobacz także: Ten mężczyzna cieszy się ogromnym powodzeniem. Kim Kardashian zdradziła, na czym polega fenomen Pete’a Davidsona

Emily Ratajkowski i Pete Davidson są parą?!

Już od pewnego czasu w mediach krążą plotki o romansie Emily Ratajkowski i Pete’a Davidsona. Wszystko wskazuje na to, że jest w nich ziarno prawdy, modelka i komik zostali bowiem przyłapani przez paparazzi na wspólnym wyjściu w Nowym Jorku. Jak podaje magazyn „People” w oparciu o swoje źródło, gwiazdy spotykają się. Jeśli wierzyć doniesieniom zagranicznych portali, Pete Davidson świętował swoje urodziny właśnie z nową dziewczyną. Magazyn „People” zapytał przedstawicieli gwiazd o łączącą ich relację, nie otrzymał jednak odpowiedzi.

Przypomnijmy, że Pete Davidson jakiś czas temu rozstał się z Kim Kardashian. Emily Ratajkowski także zakończyła związek z ojcem swojego dziecka. Oboje są więc wolni i nic nie stoi na przeszkodzie ich relacji.

Zobacz także: „The Kardashians” traci widzów. Wszystkiemu winne obsesyjne odchudzanie Kim i Khloe

Polecane wideo

Ten mężczyzna cieszy się ogromnym powodzeniem. Byłe partnerki Pete'a Davidsona
Ten mężczyzna cieszy się ogromnym powodzeniem. Byłe partnerki Pete'a Davidsona - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Iza (Ocena: 5) 21.11.2022 12:24
Pamiętajcie o swoim zdrowiu! Kobiety muszą się badać u ginekologa, a także kontrolować swoją płodnośc w domu. Warto mieć komputer cyklu Cyclotest MyWay
odpowiedz

Polecane dla Ciebie