Oto najseksowniejszy mężczyzna 2022 roku!

Popieramy ten wybór!
Oto najseksowniejszy mężczyzna 2022 roku!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/chrisevans/)
11.11.2022
Sylwia Kropiewnicka

Amerykański magazyn „People” co roku ogłasza, który z gwiazdorów zdobył tytuł „najseksowniejszego mężczyzny”. W tym roku został nim Chris Evans. Aktor znany przede wszystkim z roli „Kapitana Ameryki” w produkcjach Marvela rozkochał w sobie fanki na całym świecie. 

Zobacz także: Joaquin Phoenix i Rooney Mara w nowym filmie Pawła Pawlikowskiego. Będzie hit?

Najseksowniejszy mężczyzna 2022 roku

Magazyn „People” tytuł „najseksowniejszego mężczyzny” przyznaje rok w rok od 1985 roku. Pierwszym laureatem został Mel Gibson. Z kolei aż czterech gwiazdorów tytuł ten otrzymało dwukrotnie. Był wśród Brad Pitt, Johnny Depp, Richard Gere oraz George Clooney. W tym roku z wyróżnienia cieszy się Chris Evans. Chociaż, jak zażartował, dla jego znajomych będzie to jedynie pretekst do wyśmiewania go. W rozmowie z magazynem, od którego tytuł otrzymał dodał jednak:

Moja mama będzie przeszczęśliwa.

Chris Evans szerszej publiczności dał się poznać dzięki roli „Kapitana Ameryki”. W postać wcielił się łącznie w 11 produkcjach Marvela. Przez lata żył pracą. Teraz jednak przyznaje:

Jestem za stary na to, by ciągle żyć na walizkach. Teraz po prostu cieszę się, że mogę pobyć dłużej w domu. Najlepszym aspektem mojej kariery na tym etapie jest poczucie bezpieczeństwa. Mam dużo swobody, która pozwala mi zdjąć nogę z gazu i odpocząć od branży, by po powrocie móc zająć się projektami zaspokajającymi mój twórczy apetyt.

Zobacz także: Marcin Dorociński zagra u boku Toma Cruise’a!

Zdjęcia Chrisa znajdziecie w naszej galerii.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Chris Evans (@chrisevans)

Polecane wideo

Co mówią Twoje inicjały?
Co mówią Twoje inicjały? - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 11.11.2022 22:44
Szkoda tylko że nie wie do czego służy maszynka do golenia i chodzi zarośnięty jak menel spod monopolowego.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 11.11.2022 05:59
Takich Najprzystojniejszych Na Świecie, to ja mijam codziennie na mieście w ilości dwóch czy trzech. Nic specjalnego. Ot, typ po prostu się uczesał do zdjęcia i braki w urodzie ogarnął hodując brodę.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 11.11.2022 02:26
Też popieram ten wybór. Bardzo przystojny facet, mimo że nie lubię tych pierdół Marvela. No i Chris Evans naprawdę jest jak wino. Pamiętam filmy, w których grał z 10 lat temu i wyglądał tak zwyczajnie. Teraz jest dużo lepiej, jak zupełnie inny facet. XD
odpowiedz

Polecane dla Ciebie