Blanka Lipińska komentuje ceny w osiedlowym sklepie. To dopiero paragon grozy!

Pisarka wydała mnóstwo pieniędzy na… bułki i pączki.
Blanka Lipińska komentuje ceny w osiedlowym sklepie. To dopiero paragon grozy!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/blanka_lipinska/)
08.11.2022
Sylwia Kropiewnicka

Galopująca inflacja sprawia że ceny w sklepach są na granicy absurdu. Przekonała się o tym Blanka Lipińska, która zrobiła zakupy w sklepie osiedlowym. Kupiła raptem cztery bułki i cztery pączki, za które przyszło jej słono zapłacić. Pisarka nie byłaby sobą, gdyby nie zrelacjonowała tego na Instagramie. Sprawdź, jak to podsumowała.

Zobacz także: Intrygujące meble i barwne grafiki. Mieszkanie Magdy Mołek zachwyca!

Blanka Lipińska komentuje ceny w osiedlowym sklepie. To dopiero paragon grozy!

Blanka Lipińska zdaje sobie sprawę z tego, że jest na uprzywilejowanej pozycji, ponieważ stać ją na to, aby za cztery bułki i cztery pączki zapłacić… 25 zł. Wie jednak, że nie każdy może sobie na to pozwolić. „Co mają zrobić ludzie, którzy tych pieniędzy nie mają” – pyta celebrytka i w odpowiedzi odwołuje się do kontrowersyjnych słów Jarosława Kaczyńskiego:

Właśnie wracam ze sklepu, osiedlowego co prawda. Kupiłam cztery pączki i cztery bułki, zapłaciłam za to 25 zł, gdzie za "moich czasów" ja pamiętam, jak pączek kosztował 70 groszy a bułka 20. Czyli za to wszystko powinnam zapłacić koło 2-3 złotych, a zapłaciłam 25! I tak sobie myślę, bo ja to jeszcze mam pieniądze, ale co mają zrobić ludzie, którzy tych pieniędzy nie mają? Chyba tylko dawać w szyję.

Pisarka zwróciła także uwagę na to, że ceny alkoholu są niższe od cen podstawowych produktów spożywczych. Wniosek nasunął jej się sam: 

Zwrócę wam uwagę na inną rzecz: pączek, szok i niedowierzanie, kosztuje od 2,50 czy tam od 3 złotych się zaczyna co jest dla mnie w ogóle niewiarygodne, no ale dobra. Ale alkohol... browar najtańszy można kupić chyba już za 1,20 czy za 1,40. Więc niech się nie dziwią niektórzy politycy, że niektórzy dają w szyję. Taniej jest się upić niż coś zjeść.

Zobacz także: Aleksandra Żebrowska odniosła się do kontrowersyjnych słów Jarosława Kaczyńskiego. „Wystarczyło nie brać w szyję”

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/blanka_lipinska/)

 

Polecane wideo

Zapachy, którym mężczyźni nie są w stanie się oprzeć
Zapachy, którym mężczyźni nie są w stanie się oprzeć - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 3.29 / 5
gość (Ocena: 1) 10.11.2022 10:44
Opier....ol pół świni.
odpowiedz
Ala (Ocena: 5) 09.11.2022 15:58
Racja ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 08.11.2022 14:34
Biedy nie widać po niej. Niech spada.
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 08.11.2022 12:50
Blanka co ty jesz
odpowiedz

Polecane dla Ciebie