Aaron Carter nie żyje. We wzruszających słowach pożegnał go brat i siostra bliźniaczka

Aktor i piosenkarz odszedł w wieku 34 lat.
Aaron Carter nie żyje. We wzruszających słowach pożegnał go brat i siostra bliźniaczka
Fot. Campos/X17online.com / X17 / Forum
07.11.2022

W sobotę 5 listopada show-biznes obiegła smutna wiadomość. Aaron Carter został znaleziony martwy ok. godz. 11 w swoim domu w kalifornijskim Lancaster. Gwiazdor odszedł miesiąc przed swoimi 35 urodzinami. Na numer alarmowy zadzwoniła gosposia, która znalazła go nieżyjącego w wannie. We wzruszających słowa pożegnał go brat Nick Carter oraz siostra bliźniaczka Angel.

Zobacz także: Selena Gomez szczerze o chorobie dwubiegunowej. Zdradziła, jak sobie z nią radzi

Brat i siostra bliźniaczka żegnają Aarona Cartera

Aaron Carter miał burzliwe życie. Akor i piosenkarz od 15 roku życia zmagał się z uzależnieniami, potem także z chorobami psychicznymi. To właśnie je Nick Carter obwinia za śmierć brata. Mimo że relacja rodzeństwa była trudna, członek Backstreet Boys nie ukrywa, że strata młodszego brata jest dla niego trudna. Nick Carter napisał:

Moje serce jest dziś w rozsypce. Mimo że miałem z bratem skomplikowaną relację, moja miłość do niego nigdy nie wygasła. Zawsze miałem nadzieję, że któregoś dnia zechce wrócić na właściwą ścieżkę i odnajdzie pomoc, której tak desperacko potrzebował. Czasem chcemy winić kogoś albo coś za naszą stratę. Ale prawdą w tym przypadku jest to, że uzależnienie i choroby psychiczne są tu prawdziwymi złoczyńcami. Będę tęsknić za moim bratem bardziej niż za kimkolwiek, kogo kiedykolwiek poznam. Kocham Cię Chizz. Masz teraz szansę nareszcie zaznać spokoju, którego nie mogłeś odnaleźć tu na ziemi. Boże, proszę, zaopiekuj się moim braciszkiem.

We wpisie na Instagramie Aarona Cartera pożegnała także jego siostra bliźniaczka. Niedługo po wiadomości o przedwczesnym odejściu gwiazdora, dodała post, w którym napisała:

Do mojego bliźniaka... Kochałam cię ponad miarę. Będzie Cię bardzo brakowało. Mój zabawny, słodki Aaron, mam tak wiele wspomnień o tobie i o mnie, i obiecuję je pielęgnować. Wiem, że teraz zaznasz pokoju. Będziesz ze mną do końca moich dni i aż zobaczymy się ponownie.

Zobacz także: Strata i żałoba… Jak sobie z nimi radzić?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nick Carter (@nickcarter)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez angel conrad (@angelcharissma)

Polecane wideo

5-sekundowy psychotest. Jaka trauma z dzieciństwa ma wpływ na Twoje obecne życie?
5-sekundowy psychotest. Jaka trauma z dzieciństwa ma wpływ na Twoje obecne życie? - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 07.11.2022 17:57
Jego siostra nie żyje...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie