Karolina Pisarek dziękuje Blance Lipińskiej. Pokazała wiadomość, jaką wysłała do niej autorka „365 dni”

Pisarka okazała duże wsparcie koleżance z branży.
Karolina Pisarek dziękuje Blance Lipińskiej. Pokazała wiadomość, jaką wysłała do niej autorka „365 dni”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/karolina_pisarek/)
03.11.2022
Sylwia Kropiewnicka

Jakiś czas temu Karolina Pisarek informowała o problemach ze zdrowiem. Skarżyła się na silny ból głowy, który uniemożliwiał jej normalne funkcjonowanie. Jak powiedziała na Instagramie, najgorsze było to, że nie wiedziała wtedy, co to za dolegliwość. Jak się okazuje, wiele osób okazało jej wtedy wsparcie, a jedną z nich była Blanka Lipińska. Karolina Pisarek jest jej bardzo wdzięczna.

Zobacz także: Selena Gomez szczerze o chorobie dwubiegunowej. Zdradziła, jak sobie z nią radzi

Karolina Pisarek dziękuje Blance Lipińskiej za wsparcie

Karolina Pisarek nawiązała znajomość z Blanką Lipińską na planie filmu „365 dni”. Jak teraz ujawniła modelka, kiedy jej samopoczucie znacząco się pogorszyło, mogła liczyć na wsparcie autorki erotyków. Blanka Lipińska wysłała jej wiadomość, w której napisała:

Kochanie, jak Ty się czujesz? Gdybym mogła jakoś pomóc, współpracuje z różnymi lekarzami, więc być może że mogę coś pomóc. Wysyłam dużo miłości i zdrowia życzę.

Wsparcie koleżanki z branży było dla Karoliny Pisarek nieocenione. Jak sama przyznała, głowa bolała ją od środy, a poczuła się lepiej dopiero w sobotę po wiadomości od Lipińskiej.

Modelka przyznała, że czuje się już lepiej. Pod opieką lekarzy jest jednak cały czas. Przypomnijmy, że zdiagnozowano u niej przepuklinę międzykręgową oraz torbiel, który naciska na powiększoną przesadkę mózgową. Kwalifikuje ją to do operacji.

Zobacz także: Monika Mrozowska szczerze o macierzyństwie. „Czytam o sobie, że mam każde dziecko z innym”

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/karolina_pisarek/)

Polecane wideo

Horoskop MIŁOSNY na listopad ♥
Horoskop MIŁOSNY na listopad ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 04.11.2022 07:19
Pani Lipińska jest nie tylko zdolną pisarką ale i uzdrowicielem. Wystarczy, że wyśle wiadomość i od razu lepiej się człowiek czuje. Brawo.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie