Monika Mrozowska szczerze o macierzyństwie. „Czytam o sobie, że mam każde dziecko z innym”

Zmieniło się jej podejście do wychowania dzieci.
Monika Mrozowska szczerze o macierzyństwie. „Czytam o sobie, że mam każde dziecko z innym”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/monikakingamrozowska/)
31.10.2022

Monika Mrozowska prywatnie jest mamą czwórki dzieci. Aktorka znana głównie z serialu „Rodzina zastępcza” pierwszą pociechę urodziła, mając 23 lata. Teraz była gościem podcastu „Tak mamy”, w którym szczerze wypowiedziała się w temacie macierzyństwa.

Zobacz także: Anna Lewandowska zdradziła, jakie jest jej największe marzenie. Ma związek z córkami

Monika Mrozowska szczerze o macierzyństwie

Monika Mrozowska pierwszą córkę, urodziła w wieku 23 lat. Sama przyznaje, że to bardzo wczesny wiek na zostanie mamą, jednak nie miała poczucia, że dla niej jest to za wcześnie:

W tej chwili jeszcze bardziej się z tego cieszę, że mam taką superfajną dorosłą dziewczynę w domu. To jest kosmos mieć 42 lata i mieć dziewiętnastolatkę w domu.

Aktorka przyznała, że po urodzeniu córki miała poczucie, że musi się skupić tylko na niej, przez co czuła się bardzo zmęczona. Brakowało jej także chwil dla siebie. Teraz ma inne podejście do tego tematu:

Moim zdaniem to nie jest tak, że musimy całą naszą uwagę przerzucić na dzieci. Uważam, że, zwłaszcza dla moich dziewczyn, to jest najlepsza lekcja, którą mogę im dać, że nawet jeśli kiedyś same zdecydują się mieć rodzinę, to muszą myśleć o sobie.

Monika Mrozowska zdaje sobie sprawę z tego, że jej życie prywatne i kwestia wychowania dzieci cieszą się dużym zainteresowaniem. Do tego, co czyta w Sieci, stara się jednak podchodzić z dystansem:

Czytam o sobie, że mam każde dziecko z innym. I chciałabym wyjaśnić, że wcale nie każde dziecko z innym, to po pierwsze. Moje córki mają tego samego ojca. A jest to komentarz, który rzeczywiście pada bardzo często.

Zobacz także: Joanna Przetakiewicz o rozbiciu małżeństwa Kulczyków. „To była sytuacja szalenie trudna i przykra”

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Monika Mrozowska (@monikakingamrozowska)

Polecane wideo

Marcelina Zetler odpadła z TOP MODEL, ale… robi karierę we Francji! (Wiek, waga, wzrost)
Marcelina Zetler odpadła z TOP MODEL, ale… robi karierę we Francji! (Wiek, waga, wzrost) - zdjęcie 1
Komentarze (10)
Ocena: 3 / 5
Bułkens (Ocena: 3) 02.11.2022 20:28
Panią Monikę to ja szanuję, Olga Frycz to jest patologia.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.11.2022 11:27
Po co promujecie patologie
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 02.11.2022 09:50
RE: Wiśniewski, on to stawia na ilość, a nie na jakość. Starsze dzieci już maja stany depresyjne, najmłodsze jeszcze niewiele rozumie, ale przyjdzie czas, że zrozumie, a o nienarodzonym jeszcze nie ma co mówić. Produkując coraz to nowe dzieci na potęgę, robi krzywdę tym starszym.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.11.2022 07:38
Nawet jeżeli to prawda to jest to jej sprawa. Jej dzieci mają kontakt z ojcami wiec nie wybierała sobie przypadkowych partnerów. Nie nam ją osądzać.
zobacz odpowiedzi (2)
Katarzyna (Ocena: 5) 01.11.2022 20:49
Chodzi o to jak te dzieci się czują gdy mama spotyka się z wieloma partnerami. Jej szczęście to nieszczęście dzieci, które muszą się dostosować do kolejnych tatusiow i przyszywanego rodzeństwa. Nie każde dziecko jest to w stanie wytrzymać psychicznie.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie