Selena Gomez szczerze o chorobie dwubiegunowej. Zdradziła, jak sobie z nią radzi

Wsparcie bliskich jest dla niej nieocenione.
Selena Gomez szczerze o chorobie dwubiegunowej. Zdradziła, jak sobie z nią radzi
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/selenagomez/)
02.11.2022

Niedługo będzie miała miejsce premiera dokumentu „Selena Gomez: My Mind & Me”. Gwiazda uchyla w nim rąbka tajemnicy na temat swojego życia w cieniu choroby. Zdecydowała się na całkowitą szczerość w temacie swojego zdrowia psychicznego. Opowiedziała też, jak zareagowała na postawioną diagnozę i jak radzi sobie z chorobą dwubiegunową.

Zobacz także: Joaquin Phoenix i Rooney Mara w nowym filmie Pawła Pawlikowskiego. Będzie hit?

Selena Gomez szczerze o chorobie dwubiegunowej i terapii

Selena Gomez była bardzo młoda, kiedy stawiała pierwsze kroki w świecie show-biznesu. Udział w produkcjach Disneya zapewnił jej międzynarodową sławę i rozpoznawalność. Niestety, za życie na świeczniku przyszło jej zapłacić wysoką cenę. W pewnym momencie wycofała się w cień, aby skupić się na sobie i swoim zdrowiu. Gwiazda zmaga się z chorobą dwubiegunową, która powoduje epizody maniakalne i depresyjne. W materiale udostępnionym przez „Vanity Fair” Selena Gomez powiedziała:

Kiedy po raz pierwszy wyszłam z gabinetu lekarza, nie wiedziałam, jak poradzić sobie z diagnozą. (…) A jeśli to się powtórzy? Co jeśli następnym razem nie będę mogła wrócić? Musiałam się o tym uczyć i znosić to dzień po dniu.

Selena Gomez podkreśla, że z czasem nauczyła się żyć z chorobą i coraz lepiej radzi sobie z epizodami. Zwraca uwagę na fakt, że najlepszą metodą walki z tym podstępnym schorzeniem są dla niej bliskie relacje z ludźmi z najbliższego otoczenia. Pomaga jej to uniknąć niechcianych myśli i zapętlania się w nich.

Z pewnością więcej dowiemy się z filmu, którego już nie możemy się doczekać. To bardzo ważne, że Selena Gomez przełamuje tabu, jakim jest choroba dwubiegunowa.

Zobacz także: Jessica Mercedes pozowała do zdjęcia z Hailey Bieber!

Źródło: www.elle.pl 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

Polecane wideo

Stylowe meble, bieżnia i dużo zdjęć w ramkach. Tak mieszka Maciej Kurzajewski
Stylowe meble, bieżnia i dużo zdjęć w ramkach. Tak mieszka Maciej Kurzajewski - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie