Kasia Kowalska pierwszy raz tak szczerze o swoim byłym. Namawiał ją na aborcję

Gwiazda wyznała, co zadecydowało o tym, że chciała urodzić córkę.
Kasia Kowalska pierwszy raz tak szczerze o swoim byłym. Namawiał ją na aborcję
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/kasia_kowalskaofficial/)
21.10.2022

Kasia Kowalska cieszy się dużą popularnością w naszym kraju. Jej największe przeboje zna chyba każdy. Niedawno gwiazda była gościem podcastu „Tak mamy!”, w którym poruszyła trudne tematy. Przyznała, że były partner namawiał ją na aborcję.

Zobacz także: Patricia Kazadi o walce z chorobą. „Czuję w sobie tę moc”

Kasia Kowalska pierwszy raz tak szczerze o swoim byłym. Namawiał ją na aborcję

Jak przyznała Kasia Kowalska, o ciąży dowiedziała się, kiedy miała 24 lata. Wówczas nie czuła się jeszcze gotowa na dziecko. Sytuacja okazała się o tyle trudna, że jej partner zamiast okazać jej wsparcie, namawiał ją na aborcję. Piosenkarka była zmuszona sama podjąć decyzję czy zdecyduje się na zabieg, czy urodzi dziecko.

W podcaście wokalistka pierwszy raz tak szczerze opowiedziała o tych trudnych doświadczeniach. Wyznała, że na początku ciąży musiała ją ukrywać, ponieważ tak jej kazał partner. Kasia Kowalska dodała, że ciągle płakała i bardzo źle się czuła. Ludzie z jej otoczenia o niczym nie wiedzieli, a ona nie mogła się tym z nimi podzielić. Gwiazda powiedziała:

Przez cały początek ciąży musiałam ją ukrywać, bo mój partner, przez małe "p", kazał mi ją ukrywać. Grając największą trasę w moim życiu, wyłam w pokoju, bo nie wiedziałam, co mam ze sobą zrobić. Nie mogłam o tym nikomu powiedzieć, byłam zastraszona. Wymiotowałam, było mi niedobrze, byłam osłabiona i samotna.

Jak się okazało, to rozmowa z obcą osobą skłoniła Kasię Kowalską do powiedzenia prawdy o ciąży:

Pamiętam, że dziewczyna, która robiła mi prawie codziennie makijaż na scenę, zauważyła, że źle wyglądam, że mam ciągle czerwone zapłakane oczy. Zapytała, co się ze mną dzieje. I w końcu rozpłakałam się i powiedziałam jej, że jestem w ciąży, a on nie chce tego dziecka.

To rada, którą piosenkarka wtedy dostała, zadecydowała o tym, że postanowiła urodzić córkę. Kobieta o imieniu Ania powiedziała jej:

Dziewczyno, w tobie jest tyle ciepła, dziewczyno, możesz wychować i czwórkę dzieci, dając im mnóstwo miłości. W ogóle nie patrz na tego gnoja, dasz radę! Jestem o tym przekonana.

Jak przyznała Kasia Kowalska, te słowa postawiły ją na nogi. Finalnie gwiazda i ojciec dziecka rozstali się niedługo po narodzinach córki.

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała się bez makijażu!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 𝐇𝐎𝐍𝐓𝐀𝐙 (@olahontaz)

Polecane wideo

To najbardziej viralowe ubrania tej jesieni. Gwarantują efekt wow!
To najbardziej viralowe ubrania tej jesieni. Gwarantują efekt wow! - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 5) 24.10.2022 15:46
Litości, biedna nie jest raczej to jaki problem odejść od takiego faceta i wychować dziecko samej ? Serio potrzebowała by ktoś jej to pod nos wyłożył? Chyba wszystkie Katarzyny muszą być trochę wolne w myśleniu bo to już nie pierwszy raz zauważyłam takie coś
odpowiedz
Nie wiem nie znam (Ocena: 1) 22.10.2022 16:20
A ta Kasia Kowalska to co to jest?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.10.2022 03:56
No i....
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 21.10.2022 17:07
Tak, urodziła temu potworowi dziecko a potem razem z nim i tym dzieckiem pozowała w vivie. Jaaasne.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie