Anna Lewandowska zachwyciła na gali Złotej Piłki. Jej suknia to projekt znanego domu mody

Żona Roberta Lewandowskiego zadała szyku w czerwonej kreacji.
Anna Lewandowska zachwyciła na gali Złotej Piłki. Jej suknia to projekt znanego domu mody
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/)
18.10.2022

Tegoroczna gala Złotej Piłki już za nami. Pojawiły się na niej największe gwiazdy świata futbolu. Nie mogło zabraknąć Roberta Lewandowskiego, który przybył na miejsce wraz z żoną. Piłkarz miał na sobie czarny smoking, jednak my patrzymy na kreację jego żony. Anna Lewandowska pokazała klasę, zakładając piękną, czerwoną suknię z wycięciami, które są najnowszym krzykiem mody.

Zobacz także: Jakie studia skończyły polskie gwiazdy?

Gala Złotej Piłki odbyła się w ubiegły poniedziałek w Paryżu. Robert Lewandowski miał szansę na zdobycie głównego trofeum, jednak tym razem trafiło ono do napastnika Realu Madryt. Polak został za to doceniony przez magazyn „France Football” i opuścił galę z nagrodą im. Gerda Muellera dla najlepszego strzelca dla klubu oraz reprezentacji.

Anna Lewandowska na gali Złotej Piłki 2022

Żona Roberta Lewandowskiego zachwyciła wszystkich, przybywając na galę ubrana w czerwoną kreację domu mody Dolce&Gabbana. Trenerka chętnie pozowała fotoreporterom. Na jej Instagramie pojawiło się także wiele zdjęć zza kulis gali. Anna Lewandowska okrasiła jedno ze zdjęć krótkim, lecz wymownym opisem w języku angielskim:

Co za noc

Robert Lewandowski dziękuje fanom

Piłkarz także opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z żoną oraz to, na którym pozuje z otrzymaną nagrodą. Pod fotografią możemy przeczytać:

Jestem bardzo dumny z otrzymania tej nagrody. Gerd Müller był i zawsze będzie dla mnie wielką inspiracją. Piłka nożna jest moją pasją. (…) Chciałbym podziękować wspaniałym ludziom z moich poprzednich klubów. Dziękuję za wszystko, czego razem doświadczyliśmy. Zawsze będę to pamiętał i doceniał.

W swoim wpisie Robert Lewandowski podziękował także za wsparcie, które dostaje od żony, najbliższych i kibiców:

Dziękuję mojej ukochanej żonie, rodzinie i przyjaciołom. Kocham was wszystkich bardzo i jestem tu dzięki wam i waszemu wsparciu. Chciałbym także podziękować organizatorom tego wyjątkowego wydarzenia. Udowadnia ono, że przez lata podążałem we właściwym kierunku. Ale chciałbym zakończyć małym przypomnieniem dla wszystkich. Wciąż idę i póki co, nie zamierzam przestać. Dziękuję wszystkim kibicom za ogromne wsparcie, które od Was dostaje.

Zobacz także: Kim Kardashian ukarana za post na Instagramie. Zapłaci... 1,25 mln dolarów

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 𝗔𝗻𝗻𝗮 𝗟𝗲𝘄𝗮𝗻𝗱𝗼𝘄𝘀𝗸𝗮 (@annalewandowskahpba)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 𝗔𝗻𝗻𝗮 𝗟𝗲𝘄𝗮𝗻𝗱𝗼𝘄𝘀𝗸𝗮 (@annalewandowskahpba)

Polecane wideo

Influencerka o niezwykłej urodzie. Ma twarz pięknej lalki
Influencerka o niezwykłej urodzie. Ma twarz pięknej lalki - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie