Zdjęcia z profilu Małgorzaty Rozenek-Majdan, które wzbudziły największy niesmak wśród internautów

„Brak klasy”, „Coś w retuszu nie pykło”. Co na to Perfekcyjna Pani Domu?
Zdjęcia z profilu Małgorzaty Rozenek-Majdan, które wzbudziły największy niesmak wśród internautów
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/m_rozenek/)
18.10.2022

Od wielu lat Małgorzata Rozenek-Majdan wzbudza ogromne zainteresowanie. Wszystkie programy, które prowadziła, miały gigantyczną oglądalność, a każde jej pojawienie się na czerwonym dywanie jest potem szeroko komentowane w Sieci. Podobnie jest ze zdjęciami, które regularnie publikuje na Instagramie.

Opinie na ich temat zazwyczaj są podzielone. Jedni zachwycają się idealną sylwetką Perfekcyjnej Pani Domu, jej stylem i podejściem do diety oraz sportu. Inni uważają, że część fotografii jest zbyt ekshibicjonistyczna, pokazuje „za dużo” i zwyczajnie nie przystoi osobie publicznej, która jest mamą trójki dzieci.

Zobacz także: Jakie studia skończyły polskie gwiazdy?

„Wydaje mi się, że już wpadłaś w obsesję na punkcie swojego wyglądu i zaczyna to być niesmaczne” – pisze jeden z komentujących pod postem, na którym Małgorzata Rozenek-Majdan pokazuje swój wyrzeźbiony brzuch.

„Coś w tym retuszu nie pykło…” – zauważa kolejny, tym razem pod fotografią w stroju kąpielowym.

Przy zdjęciu, na którym gospodyni DD TVN prezentuje się w krótkiej sukience obok swojego męża, jeden z komentarzy brzmi: „Dla kasy ubierze wszystko. Ale klasy to nie ma”.

Ogromne emocje wzbudził też m.in. strój Perfekcyjnej z parady równości, na którą Rozenek-Majdan podobno… wcale nie dotarła. „NIE BYŁA PANI NA PARADZIE RÓWNOŚCI - po co ten przebieranka?” – pytała wówczas jedna z internautek.

Przypominamy zdjęcia gwiazdy, które wzbudziły największą sensację na jej Instagramie. Wszystkie znajdziecie w naszej galerii.

Polecane wideo

Jakie studia skończyły polskie gwiazdy?
Jakie studia skończyły polskie gwiazdy? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie