Blanka Lipińska odpoczywa w Egipcie. Pokazała zdjęcie z nowym partnerem

Autorka „365 dni” już nie ukrywa się z nowym uczuciem.
Blanka Lipińska odpoczywa w Egipcie. Pokazała zdjęcie z nowym partnerem
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/blanka_lipinska/)
10.10.2022

Związek Blanki Lipińskiej i Barona był bardzo medialny. Kiedy się rozpadł, rozpisywały się o tym wszystkie media. Mierzenie się z trudnymi przeżyciami na oczach całej Polski było dla autorki „365 dni” na tyle traumatyczne, że – jak sama przyznała – kolejną relację postanowiła trzymać w tajemnicy.

O tym, że w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna, fani dowiedzieli się dzięki zdjęciom z nowojorskiej premiery filmu „Kolejne 365 dni”. Lipińska zapozowała z partnerem na ściance, a polscy dziennikarze szybko ustalili, że wysoki przystojniak u jej boku to scenograf Paweł Baryła.

Zobacz także: Blanka Lipińska jest sapioseksualna. Wyznała, co ją najbardziej kręci w facetach

Kilka tygodni później Blanka udzieliła wywiadu wraz ze swoją mamą dla DD TVN. Małgorzata Lipińska, zapytana przez Sandrę Hajduk-Popińską o „najnowszy uczuciowy wybór Blanki”, odpowiedziała, że jest „wyśmienity”. O tym, że rodzice autorki cieszą się z jej nowego związku, świadczy z pewnością to, że wszyscy razem wybrali się na wspólne wakacje do Egiptu. Blanka pokusiła się nawet o dodanie zdjęcia z nowym ukochanym, zasłaniając jednak jego twarz. Fotografię podpisała wymownie: „You make me happy”.

Kibicujecie tej relacji?

Blanka LipińskaFot. Instagram.com (https://www.instagram.com/blanka_lipinska/)

Polecane wideo

Widzowie oburzeni rozbieraną sesją w TOP MODEL. „Wyglądają, jakby byli tu za karę”
Widzowie oburzeni rozbieraną sesją w TOP MODEL. „Wyglądają, jakby byli tu za karę” - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 5) 11.10.2022 14:10
Egipt to ciekawy i ciepły kierunek, już kilkakrotnie enterem latałam do tego kraju. Trzeba tylko uważać na tamtejszą wodę bo niestety jak ktoś się nie będzie stosował to całe wakacje może spędzić w toalecie.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie