Ten mężczyzna cieszy się ogromnym powodzeniem. Kim Kardashian zdradziła, na czym polega fenomen Pete’a Davidsona

A Tobie podoba się Pete Davidson?
Ten mężczyzna cieszy się ogromnym powodzeniem. Kim Kardashian zdradziła, na czym polega fenomen Pete’a Davidsona
Fot. Xavier Collin/Image Press Agency / MEGA / The Mega Agency / Forum/Image Press / BACKGRID / Backgrid USA / Forum
11.10.2022

Tak właściwie to nie wiemy z czego znany jest Pete Davidson, poza tym że jest komikiem, a media rozpisują się o jego coraz to nowych związkach. Gwiazdor spotykał się nie tylko z Arianą Grande, z którą był zaręczony. Widywano go także u boku Kai Gerber czy Phoebe Dynavor. Jego ostatnim głośnym romansem była Kim Kardashian. To właśnie ona zdradziła, na czym polega fenomen tego mężczyzny.

Zobacz także: Szybki QUIZ, dzięki któremu dowiesz się, co on do Ciebie czuje ♥

Kim Kardashian zdradziła, na czym polega fenomen Pete’a Davidsona

Związek Kim Kardashian i Pete’a Davidosna trwał kilka miesięcy. W tym czasie influencerka wybrała się do Mediolanu. Podczas wizyty w mieście towarzyszyły jej kamery. Kręcono bowiem jeden z odcinków „The Kardashians”, którego premiera miała miejsce niedawno. Kim Kardashian wybrała się na zakupy, szukała czegoś dla ukochanego Pete’a. Przy okazji wypowiedziała się na temat jego licznych związków, zdradzając, dlaczego kobiety tak chętnie się z nim spotykają:

Myślę, że ludzie postrzegają go, jako takiego, co tylko umawia się z tymi wszystkimi hot dziewczynami. I tak jest. Ale on jest po prostu najsłodszą i najbardziej troskliwą osobą.

Przypomnijmy, że w sierpniu tego roku dowiedzieliśmy się, że związek Kim Kardashian i byłego narzeczonego Ariany Grande rozpadł się. Powodem miały być napięte grafiki i odległość. Która kobieta teraz skradnie serce Pete’a Davidsona? Z pewnością znamy jej twarz z okładek gazet.

Polecane wideo

Zmysłowa czarownica czy tajemniczy elf? Najciekawsze makijaże na Halloween
Zmysłowa czarownica czy tajemniczy elf? Najciekawsze makijaże na Halloween - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 11.10.2022 16:54
Duusisjss
odpowiedz

Polecane dla Ciebie