Dorota Szelągowska zdradziła swój sposób na odchudzanie. Ma mocne postanowienie

Projektantka wnętrz opowiedziała o swoim sposobie na pozbycie się zbędnych kilogramów.
Dorota Szelągowska zdradziła swój sposób na odchudzanie. Ma mocne postanowienie
Fot. Instagarm.com (https://www.instagram.com/dotindotin/)
05.09.2022

Dorota Szelągowska pojawiła się na ramówce stacji TVN, gdzie oczarowała wszystkich. Gwiazda może pochwalić się nową figurą, na którą ciężko pracowała. W rozmowie z reporterem Plotka zdradziła swój przepis na sukces. Dodatkowo wyznała, że chce zerwać z pewnym bardzo niezdrowym nałogiem.

Zobacz także: Ten napój utrudnia odchudzanie. Lepiej zastąp go innym

Dorota Szelągowska o swoim sposobie na odchudzanie

Szelągowska ćwiczy pod okiem trenera personalnego. Jak sama przyznała, wcześniej nienawidziła sportu. Teraz się to jednak zmieniło:

Rzeczywiście nienawidziłam zawsze ćwiczeń i wszelkiego sportu. Gardziłam tym. I chyba pierwszy raz się za to wzięłam, nie dlatego, żeby coś zmienić, tylko dlatego, żeby o siebie zadbać. I to chyba przynosi efekty. Bo co innego jest w tym, jak się siebie akceptuje. Bardzo często ludzie myślą, że jak się siebie akceptuje, to trzeba siedzieć na kanapie i tyć. Natomiast można siebie akceptować i można chcieć lepiej wyglądać i można chcieć coś dla siebie zrobić z czułością i miłością i jest fajnie.

Projektantka wnętrz na fali wprowadzania zdrowych nawyków ma także postanowienie, którym się podzieliła. Zamierza rzucić palenie papierosów. Jak powiedziała:

Nawet podjęłam taką decyzję, że rzucę palenie do końca do roku, więc naprawdę jest ekstra

Kibicujecie jej?

Zobacz także: Ta przyprawa pomoże Ci schudnąć. Dodaj ją do wody

Polecane wideo

Oto nowi uczestnicy „Hotelu Paradise 6”. Jeden już zdążył podpaść widzom…
Oto nowi uczestnicy „Hotelu Paradise 6”. Jeden już zdążył podpaść widzom… - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Inga (Ocena: 5) 05.09.2022 15:09
Wystarczyło przestać jeść słodycze, więcej ćwiczyć na bieżni z polskiego geekbuying i efekty same się pokazały. Ostatni posiłek przed snem jem około 19 potem już tylko woda , a kiedyś potrafiłam mocno się objadać przez co nie splam najlepiej.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.09.2022 13:47
Taaa.. do konca roku;) Znam to;) jakby chciala rzucic, to rzucilaby teraz, a nie wyznaczala jakis odlegly termin. Jak lubi palic, to niech pali, tylko po co dawac takie deklaracje, ze chce rzucic. Chciec to moc. Sama pale, wiec wiem o czym mowie, bo co jakis czas robie sobie przerwy w paleniu, zeby organizm oczyscic.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie