Wyszło na jaw, ile Anna Mucha zarobi w „M jak miłość”. Suma robi wrażenie

Grana przez nią bohaterka zdominuje serial.
Wyszło na jaw, ile Anna Mucha zarobi w „M jak miłość”. Suma robi wrażenie
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/taannamucha/)
01.09.2022

W serialu „M ja miłość” Anna Mucha od wielu lat wciela się w uwielbianą przez widzów postać Magdy. Jak donosi „Super Express”, to właśnie jej wątek będzie dominował w nadchodzącym sezonie produkcji. Dla aktorki oznacza to dużo więcej pracy, a co za tym idzie także dużo więcej pieniędzy. Ile gwiazda zarobi? „Super Express” to wyliczył.

Zobacz także: Ten przystojniak z Netflixa wywołał masowy szał. Internautki: „Jesteś zbyt perfekcyjny!”

Anna Mucha zarobi krocie

Jak się okazuje, aktualnie Anna Mucha należy do najlepiej opłacanych aktorek w kraju. Gwiazda za jeden dzień zdjęciowy w serialu „M jak miłość” zarabia 8 tys. zł. Jak ustalił „Super Express”, teraz na planie będzie się pojawiała przez 15 dni. Daje to zawrotną kwotę 120 tys. zł. Jest to zapewne jedna z najwyższych pensji w serialu.

W poprzednim sezonie ukochany mąż Magdy – Andrzej Budzyński (w tej roli Krystian Wieczorek) dopuścił się zdrady. Wynikiem upojnej nocy z kochanką jest nieplanowana ciąża. Andrzej początkowo był załamany tym faktem, z czasem jednak zacznie dbać o kochankę. Jak w tej sytuacji odnajdzie się Magda? Dowiemy się już niedługo. Premiera nowego sezonu serialu zaplanowana jest na kolejny poniedziałek. 

Zobacz także: Agnieszka Chylińska wytatuowała na twarzy napis z błędem?

 

Polecane wideo

Królowa stylu z Paryża. Poznajcie Marę Lafontan
Królowa stylu z Paryża. Poznajcie Marę Lafontan - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie