Wiemy, ile gwiazdy zarobią na nowej części „Jokera”. Lady Gaga dostanie dużo mniej od Joaquina Phoenixa

Z czego wynika ta rozbieżność?
Wiemy, ile  gwiazdy zarobią na nowej części „Jokera”. Lady Gaga dostanie dużo mniej od Joaquina Phoenixa
Fot. Agencja Forum (Ian West/ PA Images)
16.08.2022

Niedawno w sieci pojawiła się informacja o kontynuacji filmu „Joker”. Jedną z głównych postaci ma w nim zagrać Lady Gaga, która na ekranie wystąpi obok dobrze znanego z pierwszej części Joaquina Phoenixa. Piosenkarka wcieli się w rolę Harley Quinn. Nie będzie to jej debiut, a kolejna okazja, aby zobaczyć gwiazdę na wielkim ekranie.

Lady Gaga zarobi o połowę mniej niż Joaquin Phoenix

O nierównościach w kwestii zarobków kobiet i mężczyzn mówi się już od dawna, jednak do tej pory nadal nie do końca wiadomo, z czego to wynika.

Zobacz także: W Szkocji dostęp do darmowych produktów menstruacyjnych to od teraz prawo każdej kobiety

Tygodnik „Variety” opublikował artykuł, z którego można się dowiedzieć, ile zarobią gwiazdy filmu „Joker. Folie à Deux”. Z publikacji wynika, że budżet nowej produkcji opiewa na niebagatelną kwotę 150 milionów dolarów. Jest to suma ponad trzykrotnie wyższa od tej przeznaczonej na pierwszą część „Jokera”. Jak się okazuje, spora część budżetu wydana zostanie na muzykę, co potwierdza wcześniejsze plotki, jakoby sequel miał być musicalem.

Uwagę internautów zwrócił fakt wynagrodzeń aktorów. Joaquin Phoenix za tytułową rolę ma zarobić kwotę 20 milionów dolarów. Lady Gaga z kolei dostanie jedynie połowę tej sumy. Jej przelew będzie zatem opiewał na 10 milionów dolarów. Nadal jest to dużo, ale z czego wynika ta rozbieżność? Można tylko spekulować. Wśród internautów pojawiają się głosy, które mówią, że Joaquin Phoenix jest lepszym aktorem i dlatego zarobi więcej. Zgadzacie się z nimi? 

Premiera filmu planowana jest na 10 kwietnia 2024 roku.

Polecamy także: Rzeczy, które faceci ukrywają przed dziewczynami w pierwszych miesiącach związku

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Lady Gaga (@ladygaga)

Polecane wideo

Tego lepiej nie jeść na pusty żołądek. Będziesz ospała, zdenerwowana, rozboli Cię brzuch
Tego lepiej nie jeść na pusty żołądek. Będziesz ospała, zdenerwowana, rozboli Cię brzuch - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 17.08.2022 10:40
ale ja z chęcią Wam powiem dlaczego Phoenix dostanie więcej :) ponieważ to będzie jego drugi raz w roli Jokera i każdy wie jak dobrego występu możemy się spodziewać, Phoenix dostał Oskara i inne nagrody za rolę Jokera, ma również większe doświadczenie jako aktor niż Lady Gaga, jest bardziej rozpoznawalny (Lady Gaga jest znana bardziej jako piosenkarka niż aktorka) I BĘDZIE GRAŁ GŁÓWNĄ ROLĘ. Po drugiej stronie mamy Lady Gagę, która jest wielką niewiadomą - jej gra aktorka też jest dobrze oceniana, ale nie wiadomo jak sobie poradzi z rolą Harley. Ludzie nie przyjdą na film ze względu na nią, tylko ze względu na to, że podobała im się 1 część.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.08.2022 17:26
Dlatego, że ludzie pójdą do kin z powodu Phoenixa, nie lejdy zgagi. Proste jak konstrukcja cepa. To mniej więcej jak pytanie, dlaczego "gwiazda" Weronika Rosati nie pojawia się w napisach. :)
odpowiedz
Panek (Ocena: 5) 16.08.2022 13:42
Mimo wszytko to joker i on jest gwiazda i dobry aktorem. Gaga nie wiem czy dobrze gra... Nie znalazła się tam przez bycie dobrą aktorką tylko znaną piosenkarką i znaną twarzą. Oboje zarobią na tym zdecydowanie za dużo ale proporcje się zgadzają akurat tutaj. Oboje maja już wszystko, ile więcej pieniędzy można chcieć? ile? Dlaczego nie pytacie czemu to są tak ogromne sumy? Nawet jeśli są najlepsi to na nie nie zasługują! To jest nienormalne!
odpowiedz
GdzieWesele.pl (Ocena: 5) 16.08.2022 12:47
Cudowna kobieta. Ma świetny głos i na dużym ekranie również się bardzo dobrze prezentuje :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie