„House of Hammer” - jest zwiastun serialu o skandalach z udziałem hollywoodzkiego aktora Armiego Hammera

Armie Hammer ma na swoim koncie nie tylko dobre filmy, lecz także liczne przewinienia. Jakie?
„House of Hammer” - jest zwiastun serialu o skandalach z udziałem hollywoodzkiego aktora Armiego Hammera
Fot. Agencja Forum (Tony DiMaio/MEGA / The Mega Agency)
12.08.2022

Zarówno fani Armiego Hammera, jak i cały filmowy świat był w szoku, kiedy na jaw zaczęły wychodzić kolejne fakty z życia aktora. Gwiazdor cieszył się dużą popularnością i sympatią widzów za sprawą takich filmów jak „Kryptonim U.N.C.L.E.” czy „Tamte dni, tamte noce”. Wszystko jednak do czasu. Na początku 2021 roku gwiazdor spadł ze szczytu na samo dno, a to za sprawą wiadomości, które udostępniła jego była partnerka.

Upadek hollywoodzkiego gwiazdora

Armie Hammer miał dopuścić się licznych przestępstw na tle seksualnym, w tym molestowania i gwałtu, a w udostępnionych wiadomościach miał dzielić się swoimi kanibalistycznymi fantazjami. 35-letni aktor, który do tej pory miał nienaganną opinię, musiał zmierzyć się z konsekwencjami oskarżeń. Zrezygnował z wielu projektów filmowych, w których miał wziąć udział, a agencja aktorska zrezygnowała ze współpracy z nim. Życie prywatne gwiazdora również się rozsypało – jego żona Elizabeth Chambers wystąpiła o separację.

Zobacz także: LIST: „Nie współczujcie mi, że w wieku 33 lat nie mam męża ani dzieci”

„House of Hammer” - zwiastun 

Produkcja „House of Hammer”, która zostanie stworzona przez Discovery, będzie zawierała nie tylko opowieści ofiar gwiazdora, lecz także ma ujawnić tajemnice jego rodziny. Będzie to serial dokumentalny, który z założenia ma mieć trzy odcinki. Oprócz byłych partnerek aktora, wystąpią w nim również członkowie jego familii. Skandale znane opinii publicznej to jedynie początek jego przewinień, a serial ma ujawnić je wszystkie. Jak się okazuje, Armie Hammer pochodzi z bogatej i wpływowej rodziny. Jego dziadek – Armand Hammer był potentatem naftowym, z kolei ojciec – Michael Armand Hammer to znany biznesmen.

Premierę serialu zaplanowano na 2 września 2022 roku na Discovery+.

Zobacz także: Dlaczego Ekipa Friza się rozpadła? „Od tego wszystko się zaczęło”

Polecane wideo

Trzy znaki zodiaku, które najbardziej pasują do Twojej daty urodzenia
Trzy znaki zodiaku, które najbardziej pasują do Twojej daty urodzenia - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie