Sandra Kubicka walczyła z depresją. „Wracałam do domu i płakałam”

Jak poradziła sobie z tą trudną chorobą?
Sandra Kubicka walczyła z depresją. „Wracałam do domu i płakałam”
Fot. APKA (Podlewski)
09.08.2022

Sandra Kubicka to jedna z czołowych influencerek w polskim show-biznesie. Na fali popularności wzięła udział w dziesiątej edycji programu „Taniec z Gwiazdami”. Na ekranie można ją było oglądać z uśmiechem na ustach. Można było także odnieść wrażenie, że gwiazda czerpie dużo radości z tańca. Rzeczywistość była jednak inna.

Sandra Kubicka walczyła z depresją w trakcie trwania programu

W rozmowie z dziennikarką Party.pl Sandra Kubicka zdobyła się na szczere wyznanie. Okazało się, że pod uśmiechem kryła w sobie bardzo dużo smutku. Gwiazda powiedziała:

To, co ludzie widzieli, widzieli Sandrę tańczącą i uśmiechniętą, a ja strasznie chudłam, ja nie jadłam. Wracałam do domu i płakałam.

Sandra Kubicka przyznała także, że korzystała z pomocy psychoterapeuty. Jak się okazało, bardzo jej to pomogło i teraz jest szczęśliwa. Odnalazła również swój sposób, żeby się uspokoić. Pomaga jej medytacja i sport. 

Zobacz także: Netflix pokazał zwiastun „Kolejnych 365 dni”. Premiera już w przyszłym tygodniu

Polecane wideo

Miłosny algorytm zgodności: Oblicz, czy Ty i Twój facet do siebie pasujecie
Miłosny algorytm zgodności:  Oblicz, czy Ty i Twój facet do siebie pasujecie - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 4 / 5
Karolina (Ocena: 5) 11.08.2022 14:53
Nie było po nie kompletnie tego widać, że coś się dzieję. Chociaż ja też jak już wychodziłam z domu to udawałam, że wszystko jest okej. Teraz moi bliscy już wiedzą o depresji i o tym, że chodzę na terapie ketaminą do KetamineClinic. Dostałam od nich dużo wsparcia co podniosło mnie na duchu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.08.2022 15:58
Jeśli towarzyszy Ci uczucie beznadziejności i bezsensowności czegokolwiek, chce się płakać, do każdej czynności musisz się zmuszać, a rzeczy, które dawniej sprawiały radość już jej nie sprawiają i wydają się bezsensowne, to koniecznie udaj się do lekarza. Długotrwałe obniżenie nastroju (apatia) jest objawem depresji, która, nieleczona, jest chorobą śmiertelną, bo prowadzi do samobójstwa.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie