Niecodzienne wyznanie Blanki Lipińskiej. Miała stalkera

Co ją skłoniło do takiej wypowiedzi?
Niecodzienne wyznanie Blanki Lipińskiej. Miała stalkera
Fot. APKA (Podlewski)
08.08.2022

Dzięki serii książek, które zyskały miano bestsellerów, Blanka Lipińska stała się jedną z czołowych polskich celebrytek. Chyba nie ma osoby, która nie słyszałaby o książce „365 dni” i jej kontynuacji. Rosnąca popularność erotyka i filmu, który powstał na jego podstawie, zagwarantowała Blance Lipińskiej wierną rzeszę fanów. Jak się okazuje, jeden z jej wielbicieli nieco przesadził z uwielbieniem dla swojej idolki.

Blanka Lipińska miała stalkera

Blanka Lipińska jest aktywna w mediach społecznościowych, chętnie pokazuje zdjęcia ze swoich licznych podróży, zdarza jej się także rozmawiać z fanami. Ostatnio pisarka zorganizowała na swoim profilu Q&A, w którym postawiła na szczerość. Jak się okazało, padła ofiarą stalkingu.
Wśród licznych pytań zadawanych przez fanów jedno było nieco niestandardowe: „Czy kiedykolwiek bałaś się osoby, która podeszła po zdjęcie?”. Blanka Lipińska zdecydowała się na szczere wyznanie, które mogło nie być dla niej proste:

Tak, na samym początku, kiedy jeszcze miałam spotkania autorskie, prześladował mnie mężczyzna, który był przerażający… i z wyglądu, i z zachowania.

stalker Lipińskiej
Na tym krótkim wyznaniu gwiazda jednak ucięła temat i nie powiedziała nic więcej. Zaskoczeni?

Zobacz także: Blanka Lipińska pokazuje efekty redukcji. „Mój brzuch jest coraz szczuplejszy”

Polecane wideo

200 m2 nowoczesności. Z wizytą w domu Maffashion
200 m2 nowoczesności. Z wizytą w domu Maffashion - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie