Jak naprawdę nazywa się Rafalala i ile ma lat?

Słynna skandalistka wyjawiła, jak brzmi jej imię i nazwisko.
Jak naprawdę nazywa się Rafalala i ile ma lat?
Fot. AKPA
20.07.2022

Od czasu do czasu w mediach robi się głośno o Rafalali. Wszystko za sprawą afer, w których niespodziewanie pojawiają się bardzo znane nazwiska. W minionym tygodniu polskim show-biznesem wstrząsnęła informacja o rozstaniu Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego. Zakończenie związku miało miejsce w atmosferze skandalu – aktor przyznał się do kontaktów właśnie z Rafalalą oraz do tego, że zdradzał Kuczyńską. W szeroko komentowanym wywiadzie dla Pudelka Fabijański wyjaśnił, że do niczego między nim a transpłciową performerką nie doszło, jednak niektórzy internauci i tak wydali wyrok.

Największą wygraną całej afery jest rzecz jasna Rafalala, która ponownie ma swoje 5 minut w mediach. Ostatnio w rozmowie z przeambitni.pl wyjawiła, jak brzmi jej prawdziwe imię i nazwisko.

Polecamy także: Maffashion też zdradziła? Fabijański: „W ostatnich tygodniach związku Julia miała romans”

rafalalaFot. AKPA

Jak nazywa się Rafalala?

Rafalala swoją wcześniejszą internetową aktywność uprawiała jako Nina Kukawska. Większość osób uważała zatem, że tak brzmi jej prawdziwe imię i nazwisko. Nic bardziej mylnego. Okazuje się, że były to dane jej siostry.

Kiedyś posługiwałam się jej imieniem i nazwiskiem (...), dopóki nie zmieniłam dokumentów. Zmiana dokumentów trwała u mnie bardzo długo. Sędzia jeden zmarł, później czekałam na nowego... Jak u niektórych trwa to pół roku, u mnie trwało to dwa i pół roku

- wyjaśniła w wywiadzie. Przy okazji pochwaliła się również swoim obecnym dowodem osobistym. Transseksualna performerka nazywa się obecnie Rita Chmiel.

Wybrałam imię i panieńskie nazwisko mojej mamy. Miałam duży dylemat, jeśli chodzi o imiona. Na początku chciałam tak pompatycznie: Lena Helena Chmiel. Później podobało mi się imię Dalia, ale nie podobało mi się zdrobnienie »Daluś«. Jakoś mi to nie pasowało. W końcu padło na imię Rita

- podsumowała.

Ile lat ma Rafalala?

Rita Chmiel urodziła się 20 lipca 1982 roku, a zatem obchodzi właśnie 40. urodziny. Performerka pochodzi z Siedlec. Ma 6 rodzeństwa. Jak podaje 4fun.tv, studiowała m.in. farmację, administrację, psychologię oraz fotografię.

Śledzicie afery z jej udziałem?

Zobacz także: Konflikt na linii Opozda-Królikowscy się zaostrza. Czarę goryczy przelały odwołane chrzciny małego Vincenta

Polecane wideo

Telewizor w łazience, oryginalne meble, wielki basen. Tak wygląda nowy dom Wersow i Friza!
Telewizor w łazience, oryginalne meble, wielki basen. Tak wygląda nowy dom Wersow i Friza! - zdjęcie 1
Komentarze (20)
Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 1) 12.08.2022 07:15
Przecież to facet.
odpowiedz
partner kardynała Dziwisza (Ocena: 5) 26.07.2022 21:14
A papież Paweł VI zabawiał się z młodym księdzem Peatzem ( czytaj artykuł "Kuszenie w cieniu katedry" ) i się nie wstydził. Nawet święci mają pokusy. PS. To nie są jaja. A abp Paetz mi teraz macha z nieba i kibicuje z Matką Boską z którą popija drinki.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.07.2022 19:58
Co to jest
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 21.07.2022 16:02
Kradzież tożsamości siostrze- czyste sku******two. Teraz siostra ma żyć z tym, że przez ileś czasu jej nazwisko było używane przez jej brata, któremu zachciało się nosić kiecki? Pominę fakt, że to w ogóle nie wyglada jak kobieta ale jak nieudana karykatura, nie ma w sobie żadnej kobiecej delikatności tylko jest wielkim wulgarnym stworem.
odpowiedz
Ted (Ocena: 5) 21.07.2022 12:39
Dlaczwgo tak poważna instytucja zajmująca się leczeniem bielactwa dała jej darmo dermotan który jest lekiem na bielctwo a nie na poprawienie urody tego tworu . Aż mnie odrzuca jak pomyśle gdzie i co nim smaruje Źle świadczy o instytucji bo on jak on . Niby to niby tamto ale poradnia ? Cieszą się taką opinia ? W każdym razie tak byko do tej port
odpowiedz

Polecane dla Ciebie