„Zrobiliśmy to!”. Jennifer Lopez poślubiła Bena Afflecka 20 lat po pierwszych zaręczynach

„Miłość jest piękna. Miłość jest dobra. I okazuje się, że miłość jest także cierpliwa”.
„Zrobiliśmy to!”. Jennifer Lopez poślubiła Bena Afflecka 20 lat po pierwszych zaręczynach
Fot. Instagram.com (@fashionpheevamagazine/@chrisappleton1)
18.07.2022

Jennifer Lopez i Ben Affleck po raz pierwszy zaczęli się spotykać ponad 20 lat temu. W listopadzie 2002 roku aktor oświadczył się piosenkarce, która powiedziała “tak”. Jednak dwa lata później ich związek się zakończył. Po latach zakochani obwiniali za to w dużej mierze media, które śledziły każdy ich krok. 

Zobacz również: Jennifer Lopez ma niebinarne dziecko? Przedstawiła je zaimkami neutralnymi płciowo

Po rozstaniu zarówno Jen jak i Ben poszli w swoją stronę. Piosenkarka poślubiła muzyka Marka Anthony’ego, z którym doczekała się dwójki dzieci, a Affleck założył rodzinę z aktorką Jennifer Garner. Jednak niespodziewanie okazało się, że uczucie między byłymi narzeczonymi wcale się nie zakończyło. W kwietniu tego roku para nazywana potocznie Bennifer ogłosiła ponowne zaręczyny, a teraz podzieliła się zdjęciami z sekretnego ślubu. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jlo (@jlo_affleck)

Jennifer Lopez i Ben Affleck wzięli ślub. Pokazali zdjęcia 

Jennifer Lopez i Ben Affleck są już po ślubie. Para zdecydowała się na sekretną i niewielką ceremonię w Las Vegas. Piosenkarka zdradziła szczegóły tego wielkiego dnia w swojej aplikacji On The JLO. 

Zrobiliśmy to. Miłość jest piękna. Miłość jest dobra. I okazuje się, że miłość jest także cierpliwa. Potrafi czekać aż 20 lat. 

Było dokładnie tak, jak chcieliśmy. Zeszłej nocy polecieliśmy do Las Vegas. Staliśmy w kolejce po akt ślubu z czterema innymi parami, z których każda wybrała się w tę samą podróż do światowej stolicy ślubów. (...) 

Ledwo zdążyliśmy do małej ślubnej kapliczki przed północą. Właściciele łaskawie przedłużyli jej otwarcie o kilka minut, pozwolili nam zrobić sobie zdjęcia w różowym Cadillacu, którym ewidentnie jeździł kiedyś sam król (Elvis Presley – przyp. red.). 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez VOX News (@voxnews.al)

Następnie Jennifer Lopez opisała, jak przebiegła ta wyjątkowa ceremonia. Wyznała, że miała suknię jak “ze starego filmu”, a Ben Affleck założył zwykłą “marynarkę ze swojej szafy”. Narzeczeni sami napisali swoje przysięgi ślubne, które odczytali jedynie w obecności najbliższej rodziny i świadków. 

Był to najwspanialszy ślub, jaki mogliśmy sobie wymarzyć. Taki, o którym marzyliśmy od dawna, i który odbył się po długim czekaniu. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Álisson Arcos (@jlo_jennifer_lopez_beautifull)

Co więcej, pod powyższym oświadczeniem gwiazda podpisała się jako “pani Jennifer Lynn Affleck”, z czego wynika, że przyjęła nazwisko swojego świeżo upieczonego męża. Według magazynu “People” piosenkarka ma zamiar używać go nie tylko w życiu prywatnym, ale także zawodowym. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Fashionpheeva (@fashionpheevamagazine)

Gratulujemy! 

Zobacz również: Doda szuka trzeciego męża... w telewizji. Nakręciła własne reality show

Polecane wideo

Wydała fortunę, żeby wyglądać jak Kim Kardashian. Teraz desperacko próbuje cofnąć efekt zabiegów
Wydała fortunę, żeby wyglądać jak Kim Kardashian. Teraz desperacko próbuje cofnąć efekt zabiegów - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie