Maffashion i Sebastian Fabijański rozstali się. „Nie mam zamiaru komentować, wywlekać, prać brudów”

„Czekałam na moment, aż będę bardziej gotowa psychicznie, stabilnie...” - powiedziała blogerka.
Maffashion i Sebastian Fabijański rozstali się. „Nie mam zamiaru komentować, wywlekać, prać brudów”
Fot. Instagram.com (@maffashion_official)
06.07.2022

Julia Kuczyńska, znana lepiej jako Maffashion zaczęła być widywana w towarzystwie Sebastiana Fabijańskiego jesienią 2019 roku. Para dość szybko zdecydowała się na dziecko - we wrześniu 2020 roku blogerka urodziła synka, który otrzymał imię Bastian. 

Zobacz również: Anna Lewandowska pokazała twarze obu córek. „Klara – cały tata, Laura – cała mama”

W ostatnim czasie w Sieci krążyło coraz więcej doniesień o rzekomym kryzysie w związku Maffashion i Fabijańskiego. Po wczorajszym artykule opublikowanym na portalu pudelek.pl Kuczyńska wydała oficjalne oświadczenie, w którym potwierdziła zakończenie relacji z ojcem swojego dziecka. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official)

Maffashion i Sebastian Fabijański rozstali się 

Maffashion potwierdziła rozstanie z Sebastianem Fabijańskim. Influencerka nagrała dla swoich obserwujących InstaStory, w którym wyjaśniła całą sprawę. Podkreśliła, że chciała wydać to oświadczenie na własnych zasadach, jednak w związku z wczorajszą publikacją została poniekąd zmuszona, żeby zrobić to wcześniej. 

Słuchajcie, to jest ten moment, w którym nagram to story, które pewnie ciekawi wiele osób. Czekałam na moment, aż będę bardziej gotowa psychicznie, stabilnie... Bo nie jest łatwo i nie wiem, czy gotowa jestem, ale skoro już się pojawili rzekomi informatorzy (mam swoje podejrzenia).  

Rozstałam się z Sebastianem trzy tygodnie temu, około. Potwierdzam. W planie było powiedzenie tego w sumie wspólnie, wydanie oświadczenia, no ale tak jak już mówię...   

Tak jak mówiłam, komuś zależało na tym, aby uprzedzić w sumie jakikolwiek mój komunikat, tym samym odbierając mi możliwość przedstawienia swojej wersji, aczkolwiek chce od razu podkreślić - nie mam zamiaru komentować, wywlekać, prać brudów, robić jakichś różnych rzeczy, to nie jestem ja. 

Jeśli chodzi o związki, to zawsze byłam oszczędna i jeśli chodzi o ten związek, on też nie był medialny. Mimo że my osobami medialnymi byliśmy, to nasz związek taki od początku nie był. 

Maffashion i Sebastian Fabijański rozstali się

Fot. Instagram.com (@maffashion_official)

W dalszej części nagrania wyraźnie poruszona Maffashion odniosła się do wypowiedzi rzekomego informatora cytowanego przez portal pudelek.pl, który miał przekazać serwisowi: 

Julka zaczęła się od (Fabijańskiego - przyp. red.) dystansować zaraz po narodzinach dziecka. Fabijański poczuł się odtrącony i miał świadomość, że zupełnie do siebie nie pasują. 

Maffashion skomentowała te doniesienia słowami: 

Nie dystansowałam się od nikogo z dzieckiem, wręcz to był moment, w którym potrzebowałam, żeby ktoś był. 

Na koniec influencerka zapowiedziała, że będzie to jej jedyna wypowiedź w tej sprawie i podziękowała fanom za wsparcie w tym trudnym okresie. 

Maffashion i Sebastian Fabijański rozstali się

Fot. Instagram.com (@maffashion_official)

Myślicie, że Sebastian Fabijański również wystosuje oświadczenie w związku z rozstaniem? 

Zobacz również: Blanka Lipińska powiedziała o swojej orientacji seksualnej. Zdobyła się na szczere wyznanie

Polecane wideo

Jakie zwierzę podporządkowane jest Twojej dacie urodzenia?
Jakie zwierzę podporządkowane jest Twojej dacie urodzenia? - zdjęcie 1
Komentarze (17)
Ocena: 4.76 / 5
gość (Ocena: 5) 06.07.2022 21:35
Szybko zdecydowali się na dziecko xD taaa wpadli i próbowali się bawić w dom ale nie wyszło.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.07.2022 21:12
Związek nie był medialny. Dobra beka. Laska ma swoich obserwujących za imbecyli.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.07.2022 21:01
Tylko po co kolejny dzieciak z takiej rozbitej rodziny? Nie umiesz stworzyć rodziny nie bierz się za seks bez zabezpieczenia. To mnie przeraża o u tego typu ludzi. Nie myślą tyko chędożą się z kim popadnie.
zobacz odpowiedzi (2)
Prorok (Ocena: 5) 06.07.2022 20:45
A papież Paweł VI zabawiał się z młodym księdzem Peatzem ( czytaj artykuł "Kuszenie w cieniu katedry" ) i się nie wstydził. Nawet święci mają pokusy.
odpowiedz
Gość (Ocena: 5) 06.07.2022 15:36
Ale co w tym strasznego? Po co te histerie. Naprawdę nic się strasznego nie dzieje gdy facet hetero czy bi przyjmie czasem spermę jakiegoś faceta który mu wsadzi penisa w tyłek. Czemu znaczenie seksu jest tak wyolbrzymiane? Nie da się tego traktować jak sportu? Że możesz grać w różne gry z różnymi ludźmi. A związek może swoją drogą opierać się na byciu ze sobą na stałe po prostu. I nieważne, że z Henkiem grasz w piłkę raz w tygodniu.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie