Victoria Beckham wspomina upokorzenie na wizji. Zmuszono ją, by stanęła na wadze

Zdarzenie miało miejsce tuż po tym, jak była spicetka urodziła pierwsze dziecko.
Victoria Beckham wspomina upokorzenie na wizji. Zmuszono ją, by stanęła na wadze
Fot. Instagram.com (@victoriabeckham)
04.07.2022

Victoria Beckham zyskała sławę jako członkini najpopularniejszego girls bandu w historii, czyli Spice Girls. Jednak Brytyjka szybko wykorzystała rozpoznawalność do przekształcenia nazwiska w światową markę. Dziś Victoria Beckham jest znana głównie jako projektantka mody i prężnie działająca bizneswoman, a za swoje zasługi w branży fashion otrzymała nawet Order Imperium Brytyjskiego 

Zobacz również: Jak Victoria Beckham dba o swoją linię? Jej nawyki żywieniowe są wyjątkowo dziwne

Jednak na początku kariery Victoria Beckham nie mogła liczyć na szacunek, jakim cieszy się dziś. Zdjęcia dawnej piosenkarki nieustannie trafiały do tabloidów, które miały prawdziwą obsesję na punkcie jej wyglądu, a zwłaszcza wagi. Media nieustannie wytykały jej, że jest zbyt szczupła, a jednocześnie cały czas dopatrywały się znaków, że Posh Spice przybrała na wadze. 

Bodajże najbardziej szokującym momentem w początkowych latach kariery Victorii Beckham był incydent, do którego doszło w 1999 roku. Na oczach milionów widzów gwiazda została dosłownie zmuszona do tego, aby stanąć na wadze. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Victoria Beckham upokorzona na wizji. Publicznie ją zważono 

Na początku 1999 roku Victoria Beckham po raz pierwszy została mamą. Wkrótce potem zaproszono ją do udziału w słynnym brytyjskim programie telewizyjnym “TFI Friday”, prowadzonym przez Chrisa Evansa. 

W pewnym momencie Evans spytał byłą spicetkę, czy jej waga wróciła do normy po urodzeniu dziecka. Mimo że Victoria odpowiedziała twierdząco, prowadzący postanowił drążyć temat. 

Czy mogę sprawdzić? 

- spytał Evans, po czym postawił przed gwiazdą wagę łazienkową. 

O nie! To okropne 

- zareagowała Victoria, podczas gdy zarówno prowadzący program, jak i widownia zachęcały ją do tego, aby stanęła na wadze. Chwilę później kamera wykonała zbliżenie na wartość, która pojawiła się na skali, a Evans obwieścił całemu światu: 

50,8 kg. To nie tak źle, prawda? 

Ostatnio Victoria Beckham wróciła wspomnieniami do tego kuriozalnego doświadczenia. 

Wiele lat temu gościłam w programie Chrisa Evansa. Dopiero co urodziłam Brooklyna i bardzo schudłam. Tak samo było z moją mamą po jej ciążach. To wcale nie oznacza, że cierpisz na zaburzenia odżywiania. A on zmusił mnie, żebym stanęła na wadze. Wyobrażasz sobie, że coś takiego mogłoby mieć miejsce dzisiaj? 

- mówiła Victoria Beckham w rozmowie z magazynem “Vogue Australia”.  

Zobacz również: Vera Wang świętuje 73. urodziny. Wygląda, jakby zatrzymała czas pół wieku temu

Polecane wideo

„Nie musisz wstydzić się swojego owłosienia”. Eldina Jaganjac to najlepsza nauczycielka samoakceptacji
„Nie musisz wstydzić się swojego owłosienia”. Eldina Jaganjac to najlepsza nauczycielka samoakceptacji - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 04.07.2022 12:09
Pamietajcie, badzcie asrtywne. Jesli ktos chce, zebyscie zrobily to, na co nie macie ochoty, jst to dla was krepujace, to tego nie robcie. Mowcie stanowcze nie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie