Znamy powód hospitalizacji Travisa Barkera. Na co cierpi mąż Kourtney Kardashian?

To rzadko spotykana komplikacja po rutynowym badaniu.
Znamy powód hospitalizacji Travisa Barkera. Na co cierpi mąż Kourtney Kardashian?
Fot. Instagram.com (@travisbarker/@kourtneykardash)
30.06.2022

Wczoraj amerykańskie media obiegła wyjątkowo niespodziewana i niepokojąca informacja. Muzyk Travis Barker w trybie pilnym został przewieziony do szpitala. Towarzyszyła mu żona, Kourtney Kardashian, a rodzina perkusisty i sam Travis prosili fanów o modlitwy i wsparcie. 

Zobacz również: Mąż Kourtney Kardashian trafił do szpitala. „Boże, ocal mnie”

Przez długi czas nie było wiadomo dlaczego Travis Barker musiał zostać hospitalizowany, ani jaki jest jego stan zdrowia. Dziś wiemy już nieco więcej. Na co cierpi muzyk i czy jego dolegliwości są poważne? 

Travis Barker w szpitalu. Co dolega mężowi Kourtney Kardashian? 

Do nowych informacji na temat zdrowia Travisa Barkera dotarł portal TMZ.com. Jak czytamy, muzyk trafił do szpitala w związku z zapaleniem trzustki. Doszło do niego w ramach powikłań po przebytej jakiś czas temu kolonoskopii. 

Kolonoskopia to metoda badania dolnego odcinka przewodu pokarmowego polegająca na oglądaniu wnętrza jelita grubego poprzez wprowadzenie przez odbyt specjalnego wziernika zakończonego kamerą i przesłaniu obrazu na zewnątrz. Badanie jest zalecane m.in. mężczyznom po 45. roku życia. Travis Barker ma 46 lat.

Jak informuje TMZ.com, mąż Kourtney Kardashian musiał zostać hospitalizowany w związku z ostrymi dolegliwościami, takimi jak silny ból brzucha, nudności i wymioty.  

Na razie brak dalszych informacji na temat aktualnego stanu zdrowia muzyka. Prawdopodobnie wciąż przebywa pod opieką lekarzy w szpitalu Cedars-Sinai w Los Angeles, gdzie towarzyszy mu żona. 

Zobacz również: Blanka Lipińska zachwyca się „masłem bez kalorii”. Dietetyk nie pozostawił na jej wywodzie suchej nitki

Polecane wideo

Waga i wzrost najpopularniejszych modelek na świecie
Waga i wzrost najpopularniejszych modelek na świecie - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 21.09.2022 23:10
Zniknij idiotko z tym fagasem u boku, niech was nie widze więcej bo zaśmiecacie planete
odpowiedz

Polecane dla Ciebie