Marcysia Ryskala z Ekipy wytatuowała sobie twarz. Internauci: „Kompletna katastrofa”

Nie zabrakło jednak wielu pochlebnych komentarzy.
Marcysia Ryskala z Ekipy wytatuowała sobie twarz. Internauci: „Kompletna katastrofa”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/ryskalamarcysia/)
29.06.2022

Na temat Marcysi Ryskali z popularnej Ekipy Friza pisałyśmy w zeszłym roku. Youtuberka przykuwa uwagę swoim oryginalnym stylem i licznymi tatuażami. Więcej przeczytacie tutaj: Dwa miliony fanów zachwyca się jej wyglądem i tatuażami. Kim jest Marcysia Ryskala?

24-latka jakiś czas temu w jednym z odcinków na kanale opowiadała o tym, czym kierowała się przy wyborze konkretnych wzorów. Okazało się wówczas, że wiele z nich znalazło się na jej skórze… przypadkowo. Teraz Marcysia postanowiła zrobić sobie kolejny tatuaż – i to w dość kontrowersyjnym dla wielu osób miejscu.

Marcysia Ryskala zrobiła tatuaż na twarzy

Członkini Ekipy Friza tym razem postanowiła wytatuować sobie twarz. Inspiracją dla jej nowego tatuażu okazała się… uczestniczka „Warsaw Shore”.

- My jakiś czas temu oglądaliśmy se „Warsaw Shore” i tam była taka dziewczyna, Kinga Gondorowicz i właśnie ona ma bardzo podobną do tego dziarkę, właśnie w tym miejscu pszczółkę. I u niej tę dziarę podejrzałam, mega mi się spodobała (...). Oczywiście ten wzór nie będzie taki sam, ta pszczółka będzie troszeczkę w innym stylu (...). Ale jednak tutaj była mocna inspiracja jej dziarą – słowa Marcysi cytuje pudelek.pl.

Marcysia RyskalaFot. YouTube (https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=KN9W0tIVbvg)

Po zrobieniu tatuażu na lewej skroni Ryskala zaprezentowała efekty swojej rodzinie. Ku radości widzów, babcie youtuberki przyjęły nowy wzór na twarzy wnuczki z ogromną wyrozumiałością. Na podobne zachwyty nie zdobyła się jednak część widzów. Niektórzy z nich zaczęli przewidywać, że 24-latka za jakiś czas zdecyduje się na laserowe usuwanie pszczoły z twarzy, inni narzekali, że wzór wygląda słabo, szpecąco, a jego właścicielka zdecydowała się na ten krok tylko dla kontentu i wyświetleń.

Spore grono fanów Marcysi było jednak zachwyconych jej nowym wizerunkiem. „Super tatuaż, ślicznie wykonany i bardzo Ci pasuje!”, „Szanuję za odwagę”, „Przepięknie zrobiony” – chwalili w komentarzach.

A Wam jak się podoba?

Polecamy także: Fani są zaskoczeni nowym wyglądem Marcysi z Ekipy Friza. „Coś ty z nosem zrobiła…”

Polecane wideo

„Nie musisz wstydzić się swojego owłosienia”. Eldina Jaganjac to najlepsza nauczycielka samoakceptacji
„Nie musisz wstydzić się swojego owłosienia”. Eldina Jaganjac to najlepsza nauczycielka samoakceptacji - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Kacper (Ocena: 5) 11.02.2023 12:47
Kocham cię
odpowiedz

Polecane dla Ciebie