Marina i Wojciech Szczęśni chwalą się hiszpańską willą. Te wnętrza są przepiękne

Nowa posiadłość pary robi wrażenie.
Marina i Wojciech Szczęśni chwalą się hiszpańską willą. Te wnętrza są przepiękne
Fot. Instagram.com (@marina_official)
04.06.2022

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny zaczęli spotykać się w 2013 roku. Na początku lipca 2015 roku para zaręczyła się, a rok później stanęła na ślubnym kobiercu. Z kolei pod koniec czerwca 2016 roku piosenkarka i piłkarz powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, synka o imieniu Liam. 

Zobacz również: Obrazy nawet w łazience, mnóstwo książek i wszechobecny beż. Piękne mieszkanie Anny-Marii Siekluckiej

Marina i Wojtek Szczęsny chętnie chwalą się swoim luksusowym życiem w mediach społecznościowych. Wygląda na to, że para nie lubi zbyt długo siedzieć w jednym miejscu, ponieważ często inwestuje w nowe nieruchomości. Niedawno gwiazdka poinformowała o zakupie działki w Zakopanem, a teraz pokazała fanom kolejny nowy dom - posiadłość w hiszpańskiej Marbelli. 

Tak wygląda hiszpańska willa Mariny i Wojciecha Szczęsnych 

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny zostali dumnymi posiadaczami willi w Hiszpanii. Pierwsze zdjęcia i filmiki z ich nowego domu trafiły już na Instagram.  

Z opublikowanych materiałów wynika, że najnowsza posiadłość pary jest położona w pięknej okolicy z panoramą na morze i okoliczne wzgórza. Wnętrza willi są przestronne i jasne, a wszystko za sprawą gigantycznych okien, z których można do woli podziwiać widok. W salonie główną uwagę zwraca olbrzymia biała kanapa z mnóstwem poduszek. Biel dominuje również w kuchni, w której Marina trzyma zapas świeżych owoców, a także pokaźne rośliny doniczkowe.

W domu Szczęsnych nie zabrakło także imponującego, białego fortepianu oraz futurystycznych lamp. Z kolei przed posiadłością widzimy basen, w którym rodzice chętnie spędzają czas z małym Liamem albo z przyjaciółmi. 

Jak wyglądają wnętrza hiszpańskiej willi Mariny Łuczenko-Szczęsnej i Wojciecha Szczęsnego? Dowiecie się tego z naszej galerii. Zazdrościcie im tego luksusowego gniazdka? 

Polecane wideo

Polka znów została królową piękności. Zdobyła koronę Miss Irlandii Północnej
Polka znów została królową piękności. Zdobyła koronę Miss Irlandii Północnej - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie