Suknia z Matką Boską, kreacje od Dolce & Gabbana i tysiące róż. Tak wyglądał trzeci ślub Kourtney Kardashian i Travisa Barkera

Powiedzieć, że było „na bogato”, to nie powiedzieć nic.
Suknia z Matką Boską, kreacje od Dolce & Gabbana i tysiące róż. Tak wyglądał trzeci ślub Kourtney Kardashian i Travisa Barkera
Fot. Instagram.com (@kourtneykardash)
23.05.2022

Kourtney Kardashian i Travis Barker zaskoczyli wszystkich, gdy w kwietniu 2022 roku wzięli spontaniczny ślub w Las Vegas. Niestety zawarte w ten sposób małżeństwo nie miało mocy prawnej, więc miesiąc później para zdecydowała się na skromny ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Santa Barbara. 

Zobacz również: Kourtney Kardashian i Travis Barker są już małżeństwem - tym razem oficjalnie!

Nie był to jednak ostatni raz, gdy Kourtney i Travis powiedzieli sobie sakramentalne “tak”. W miniony weekend zakochani wzięli trzeci ślub - tym razem ceremonia odbyła się “na bogato”, a klan Kardashianów i rodzina Barkerów udała się aż do Włoch.  

Kourtney Kardashian i Travis Barker. Tak wyglądał ich trzeci ślub

Włoskie wesele Kourtney Kardashian i Travisa Barkera upłynęło pod znakiem luksusu i przepychu. Jak donoszą media, ślub był sponsorowany przez włoski dom mody Dolce & Gabbana. Wszystkie Kardashianki, z Kourtney na czele, zaprezentowały się w kreacjach od tej marki. 

Panna młoda postawiła na satynową, krótką, dopasowaną suknię z gorsetem, białe rękawiczki za łokieć oraz niezwykle okazały, długi welon z wizerunkiem Matki Boskiej oraz słowami “family, loyalty, respect”, czyli “rodzina, lojalność, szacunek”. Przedstawiciele Dolce & Gabbana wyjaśniali na Instagramie, że kreacja była inspirowana klasyczną włoską bielizną. Z kolei Travis Barker zaprezentował się w gustownym, czarnym garniturze, oczywiście również prosto z włoskiego domu mody. 

Jak wyglądała para młoda podczas swojego trzeciego ślubu? W jakich kreacjach pojawiły się pozostałe Kardashianki? Wszystkiego dowiecie się z naszej galerii. Jak podoba wam się ta ślubna stylistyka? 

Polecane wideo

Obrazy nawet w łazience, mnóstwo książek i wszechobecny beż. Piękne mieszkanie Anny-Marii Siekluckiej
Obrazy nawet w łazience, mnóstwo książek i wszechobecny beż. Piękne mieszkanie Anny-Marii Siekluckiej - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 23.05.2022 19:23
Tandeta. Ona chyba mocno z nim chleje.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie