Już nie tylko internauci. Po ostatnim skandalu Antoniego Królikowskiego krytykują nawet przyjaciele z show-biznesu

„Niemoralne, podłe i strasznie słabe. Wstyd!” - piszą polskie gwiazdy.
Już nie tylko internauci. Po ostatnim skandalu Antoniego Królikowskiego krytykują nawet przyjaciele z show-biznesu
Fot. Instagram.com (@antek.krolikowski)
04.04.2022

W ostatnim czasie Antoni Królikowski zmaga się z poważnym kryzysem wizerunkowym. Wszystko z powodu doniesień o rzekomym rozstaniu z żoną, Joanną Opozdą. Według ustaleń portalu pudelek.pl aktor miał zdradzać swoją partnerkę, gdy ta była jeszcze w ciąży. 

Zobacz również: Brat Joanny Opozdy potwierdza jej rozstanie z Królikowskim? Opublikował wymowny komentarz

Ale to nie koniec. W miniony weekend Królikowski zszokował swoich fanów informacją o tym, że organizuje walkę sobowtórów Władimira Putina i Wołodymyra Zełenskiego w ramach nowej federacji MMA Royal Division, której jest włodarzem. 

Tym razem suchej nitki na aktorze nie zostawili nie tylko fani, ale również jego przyjaciele ze świata show-biznesu. Wszyscy zgodnie radzili mu natychmiast wycofać się z tej skandalicznej inicjatywy. Teraz Królikowski odniósł się do zarzutów pod swoim adresem. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

Antek Królikowski krytykowany za walkę sobowtórów Zełenskiego i Putina. Teraz się tłumaczy 

Zawsze chciałem uratować świat, choćby symbolicznie. 30 kwietnia w Opolu dojdzie do spotkania dwóch facetów, wyglądających jak Ci, którzy muszą ze sobą poważnie porozmawiać… Dochód z freak fightu zostanie przeznaczony na pomoc dla ofiar wojny na Ukrainie. Faworyt jest tylko jeden! 

- pisał Antoni Królikowski pod zdjęciem z sobowtórami Zełenskiego i Putina, które parę dni temu zamieścił na Instagramie.

Pod wpisem natychmiast zaroiło się od ostrej krytyki, również ze strony słynnych znajomych aktora. 

Nie, Antek.. To jest słabe. 

To nawet ciężko skomentować. To nie jest temat do żartów. Dodatkowo zarabianie na tym pieniędzy jest tak niemoralne, że bardziej się nie da 

Quo vadis, Antek? 

Ciebie p... do końca, idioto? Szczam i rzygam na ciebie. 

To nie jest gra komputerowa to są prawdziwe życia, prawdziwe tragedię, realne cierpienie i śmierć! Obracanie obecnej sytuacji w żart czy rozrywkę jest prymitywne, niemoralne, podłe i tak strasznie słabe! Wstyd! Wstyd! Wstyd! 

- pisali kolejno Aneta Zając, Wujaszek Liestyle, Tomasz Oświeciński, Kamil Glik i Anja Rubik. Podobnych komentarzy były tysiące. 

Parę godzin temu Antoni Królikowski postanowił zabrać głos w sprawie i wytłumaczyć, dlaczego zdecydował się na taki krok. Jednak wygląda na to, że tylko dolał oliwy do ognia. 

Przepraszam Was, że nasza inicjatywa wzbudziła tyle emocji. Chętnie Was wprowadzę w kulisy naszych działań, żebyście wiedzieli, co nas motywuje i jak chcemy nieść pomoc Ukrainie. Rozumiem Wasze zaniepokojenie tą prowokacją, ale wierzę, że ta inicjatywa w efekcie przyniesie wiele dobrego, bo przecież żadnej realnej walki sobowtórów nie będzie! 

- napisał aktor na wstępie. 

W dalszej części Królikowski wyjaśniał: 

Nasza prowokacja wynika z tego, że w dzisiejszym świecie największą oglądalność i największe zasięgi, a co za tym idzie, największe możliwości finansowe dają kontrowersje, bo to one są dziś najbardziej pożądane przez Was, naszych odbiorców, o czym świadczy ogromny szum medialny. Chcemy zwrócić uwagę na to, co wyprawia się na Ukrainie i możemy zapewnić realną pomoc. To jest cel naszej akcji – zebranie środków na pomoc przyjaciołom z Ukrainy, z którymi jesteśmy całym sercem. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

Aktor dodał, że spotkanie sobowtórów nigdy nie miało być walką, tylko akcją symboliczną. Na koniec poinformował, że zamiast odwołać kontrowersyjną inicjatywę, postanowił ją... przyspieszyć. 

Wygląda na to, że tłumaczenia Królikowskiego nie przyniosły najmniejszego skutku. Przyjaciele aktora ze świata show-biznesu ponownie wytknęli mu oderwanie od rzeczywistości, brak pokory i umiejętności przyznania się do błędu. 

Kiedy Ty zaczniesz w końcu odróżniać co jest dobre, a co złe?! Nie widzisz tych wszystkich jednoznacznych komentarzy i opinii osób, które kiedyś w Ciebie wierzyły?! Ludzie, z którymi teraz się zadajesz najwyraźniej próbują Cię odsunąć od wartości, którymi kiedyś się kierowałeś i zarobić na Twojej głupocie! OBUDŹ SIĘ WRESZCIE, CHŁOPIE! 

Zjarany, ułomny człowieku, robisz ludziom wstyd. Rozumiesz? Co to jest wstyd? Wstyd jest wtedy, jak zrobi się coś bardzo głupiego i kompromitującego, to ty właśnie próbujesz to zrobić. Ludzie nie utożsamiają się z twoim poronionym i odklejonym pomysłem, a zachodnie media już o tym debilizmie piszą, łącząc nas wszystkich z tym pomysłem. Skoro nie szanujesz Ukraińców, to uszanuj chociaż Polaków. 

Najtrudniej jest się przyznać do błędu, łatwiej iść w zaparte‍‍. Pewnie masz kontrakt, który Cię do tego zobowiązuje, ale każdą umowę można zerwać, przeprosić i nie brnąć w ZŁO. 

Antku, od rozpoczęcia wojny jesteśmy bombardowani widokami, po których wielu z nas nie śpi, mną bardzo mocno wstrząsnęła fotografia kilkudniowych bliźniąt leżących w schronie w piwnicy, zamiast w czystym i ciepłym łóżeczku w domu i pomyślałam wtedy o Twoim Vincencie, że ma szczęście, że urodził się w spokojnej Polsce. Wczorajsze obrazy z Buczy wstrząsnęły całym światem i coraz mocniej obudziły się demony strachu przed III wojną światową, a Ty wraz z Twoim otoczeniem (niby z wku*wu) wymyślacie jakąś patogalę z tym idiotycznym pomysłem z sobowtórami. To naprawdę nie ma znaczenia czy oni się pobiją, czy nie. Czy tylko będą stać i patrzeć. Samo wykorzystywanie elementu tej zbrodni na ludziach Ukrainy jest w opór słabe. Nie piszę tego tu, żeby dołączyć do hejtu. Sama nie raz byłam jego ofiarą i zaskoczę Cię wyznaniem, że w ważnych sprawach okazywało się, że to oni mieli rację. Tu też mają. Nie akceptuję brutalności niektórych wypowiedzi, ale sens każdej z nich jest słuszny. Antek, zmień na chwilę otoczenie. Może Twoi koledzy lub ci, o których myślisz, że są przyjaciółmi jednak nimi nie są. Pogadaj z tymi, którzy naprawdę Ci dobrze życzą, bo parę Twoich ostatnich akcji, z tą na czele, pokazuje, że nie masz tam na kogo liczyć. A jeżeli jest w Tobie tyle złości, to może zostań wolontariuszem w punkcie pomocowym dla Ukrainy. Jeżeli brak Ci adrenaliny, to możesz zostać kierowcą dostarczającym na teren Ukrainy leki i niezbędne środki. Jest cała masa pożytecznej pracy, w którą cały swój wku*w możesz włożyć, ale organizowanie, niby w sprzeciwie do przemocy gali na której będą się okładać, czyli stosować przemoc, jest jak gaszenie pożaru benzyną 

- pisali kolejno Rafał Maślak, Marysia Starosta, Wujaszek Liestyle i Małgorzata Rozenek-Majdan. 

Myślicie, że Antoniemu Królikowskiemu jeszcze uda się uratować reputację? 

Zobacz również: „Musimy ratować przed śmiercią również nienarodzone ukraińskie dzieci”. Fundacja Kai Godek rozpoczyna akcję informacyjną wśród uchodźczyń

Polecane wideo

Idealny apartament Lewandowskich. Zobacz, jak mieszkają na co dzień
Idealny apartament Lewandowskich. Zobacz, jak mieszkają na co dzień - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 05.04.2022 09:07
Ten koleś jest tak bardzo żałosny. I kiedy już myślałam, że niżej nie da się upaść, gość puka w dno od spodu...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.04.2022 20:20
Ani to piękne, ani mądre. Co ona w nim widziała?
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 04.04.2022 12:33
Coraz częściej dochodzę do wniosku, że dostęp do internetu powinien być poprzedzony testami psychiatrycznymi, na empatię i na inteligencję. Wyeliminowałoby to masę osób pokroju tego całego krolikowskiego czy innych, którzy już sami nie wiedzą co zrobić żeby zabłysnąć. Wiem, że to niestety nigdy nie nastąpi, ale naprawdę przydałoby się.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie