Brat Joanny Opozdy potwierdza jej rozstanie z Królikowskim? Opublikował wymowny komentarz

Szwagier aktora nie przebierał w słowach.
Brat Joanny Opozdy potwierdza jej rozstanie z Królikowskim? Opublikował wymowny komentarz
Fot. Instagram.com (@antek.krolikowski)
11.03.2022

Związek Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego uchodził za jednej z najbardziej burzliwych w polskim show-biznesie. Jednak gdy w sierpniu ubiegłego roku para powiedziała sobie sakramentalne “tak” wszyscy myśleli, że zakochani mają kryzysy już za sobą. Stało się jednak inaczej, ponieważ według doniesień Opozda i Królikowski rozstali się niedługo po narodzinach synka. 

Zobacz również: Antoni Królikowski przerywa milczenie? „Kiedyś Wam opowiem coś o sobie”

Według informacji, jakie obiegły media do rozstania miało dość z winy Królikowskiego, który podobno miał zdradzać Joannę Opozdę, gdy ta była jeszcze w ciąży. Mimo że ani aktor, ani aktorka nie odnieśli się bezpośrednio do tych plotek, wydarzenia ostatnich tygodni dały fanom sporo do myślenia. Uwagę zwrócił m.in. fakt, że Opozda zupełnie przestała wspominać o Królikowskim na Instagramie, a po urodzeniu dziecka opuściła szpital bez męża u boku.  

Teraz oliwy do ognia dolał brat aktorki, który pod jednym z wpisów swojego szwagra na Instagramie zamieścił wymowny komentarz. Czy tym samym potwierdził rozstanie Opozdy i Królikowskiego? 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

Brat Joanny Opozdy potwierdza jej rozstanie z Królikowskim? 

Patryk Opozda pozwolił sobie na dający do myślenia komentarz pod adresem Antoniego Królikowskiego. Co prawda wpis został już usunięty, ale czujni internauci zdążyli zrobić screenshoty. 

Komentarz brata Joanny Opozdy pojawił się na instagramowym profilu @kibelek_plotki. Jak czytamy, zdjęcie zostało przesłane przez jedną z czytelniczek serwisu.  

Karma wróci, frajerze 

- napisał Patryk Opozda pod pierwszym zdjęciem, na którym jego szwagier pozuje z małym Vincentem na rękach. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez celebryci gwiazdy fejm afery 🚽 (@kibelek_plotki)

Antek musi zmagać się z kąśliwymi komentarzami swojego szwagra. Jedna z naszych Czytelniczek (pozdrawiamy!) podesłała nam screeny tego, co wypisuje pod postami Królika brat Opozdy. Jak się domyślacie, broni on swojej siostry. Do niedawna słał Antkowi emotki ognia i pisał: „Pozdro byq”, ale to już przeszłość. Obecnie Antek ze strony swojego szwagra nie może już liczyć na ogień: - Karma wróci, frajerze - przestrzegał The Rabbita brat porzuconej Joanny. Myślicie, że dojdzie do eskalacji napięcia między szwagrami? 

- czytamy na Instagramie. 

Czy to ostateczny dowód na to, że pogłoski o zdradzie Królikowskiego i rozstaniu z Opozdą były prawdziwe? 

Zobacz również: Antoni Królikowski chce ochrzcić syna? Ksiądz: „Deklaruje, że jest z katolickiej rodziny, a potem...”

Polecane wideo

Nad tymi znakami zodiaku wiszą czarne chmury. Rozstaną się jeszcze w tym roku
Nad tymi znakami zodiaku wiszą czarne chmury. Rozstaną się jeszcze w tym roku - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 12.03.2022 10:29
cala rodzina Opozdow jest rozhisteryzowana i agresywna ......trzeba sie trzymac od nich daleko .Panie Antku najgorsze jest to ,ze tam jest malutkie dziecko ,ale uwazam ,ze nie mozna poswiecac sie do zycia z niechciana kobieta tylko ze wzgledu na dziecko .Postapil Pan szlachetnie ,ze nie urodzila jako panna z dzieckiem .PoSWIECAC SIE WIECEJ NIE POLECAM .dBAC O DZIECKO BEDZIE pAN ,BO WYWODZI SIE pAN z cieplej kochajacej sie rodziny .Pani Opozda niech sie Pani nauczy zyc sama ,albo zacznie szanowac partnera
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.03.2022 13:17
Królikowski jest żałosny.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie