Jak mieszka Antek Królikowski?

Aktor od czasu do czasu dzieli się zdjęciami ze swojego domu.
Jak mieszka Antek Królikowski?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/antek.krolikowski/)
06.03.2022

Ostatnio o Antku Królikowskim zrobiło się głośno. Tym razem nie chodzi jednak ani o kolejną rolę w filmie, ani o udział w nowym formacie TVN „Przez Atlantyk”. W lutym polskim Internetem wstrząsnęła informacja, że jego małżeństwo z Joanną Opozdą to już przeszłość. Para pobrała się zaledwie 7 miesięcy temu, a przed kilkoma dniami powitała na świecie synka, Vincenta. W Internecie pojawiły się zdjęcia aktorki opuszczającej szpital z dzieckiem na rękach. Towarzyszyła jej tylko mama i brat, bez Królikowskiego.

Aktor dopiero po pewnym czasie opublikował na Instagramie zdjęcie synka. Zaapelował również do swoich followersów:

Trafiają do mnie różne wiadomości i zapytania, rozumiem że na podstawie doniesień medialnych możecie się czuć zaniepokojeni, ale apeluję - proszę, nie poddawajmy się wszyscy tej niepotrzebnej manipulacji. Nie żyjcie plotkami. Kiedyś Wam opowiem coś o sobie, bo mam wrażenie, że muszę, a tymczasem wybaczcie, ale mam ważniejsze sprawy na głowie niż kręcenie medialnych afer. Liczy się życie. Wszyscy potrzebujemy spokoju i pokoju.

Serwis o2.pl postanowił sprawdzić, jak Antek Królikowski mieszka na co dzień.

Zobacz także: Joanna Opozda i Antek Królikowski rozstali się? Szokujące doniesienia

Jak mieszka Antoni Królikowski?

Jeden z ulubionych aktorów Patryka Vegi rzadko dzieli się na Instagramie zdjęciami ze swojego domu. Na kilku z nich widać jednak, jak wygląda przestrzeń, która go otacza. W mieszkaniu Antka nie brakuje jasnych kolorów. Przeważają biele i szarości.

- Aktor lubi połączenie stylu artystycznego z nowoczesnością. Szczególnie widać to po salonie, gdzie znajduje się szary fotel w stylu vintage, dużo drewna i roślin doniczkowych. Pod kolor fotela jest też spora kanapa. Ta część pokoju wydaje się być udekorowana w starym stylu – czytamy na o2.pl.

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak mieszka Antoni Królikowski.

Polecane wideo

Jak mieszka Rafał Maślak z rodziną? „Mam aż ciarki, jak to wszystko wygląda”
Jak mieszka Rafał Maślak z rodziną? „Mam aż ciarki, jak to wszystko wygląda” - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 05.04.2022 17:37
Koleś ma z mózgu papkę tylko TVN ma jego za idola dlatego płynie Przez Atlantyk robi tam za osobę która wszystko wie i wie co w danej chwili trzeba zrobić jednym słowem ma w sobie coś z rycerza czyli zakuty łeb
odpowiedz
olo (Ocena: 5) 28.03.2022 18:08
Typowy stary, nie wychowany zupełnie, psychopata !!Od lat pokazuje coraz to nową kobietę( ponoć, ta,to już miłość, po grób !!!)Za tydzien inna.Jedną nawet podarował bratu, bo mu sie znudziła !! A mamusia przyjęła !! Może lepiej aby sie wziął, za chłopców ?????Taki nie ciekawy obojnak !!!
odpowiedz
olaf (Ocena: 5) 28.03.2022 18:02
Dajcie nam odpocząc, od tego zaburzonego psychicznie Antosia !!!!Przez alkohol i używki, ma nieodwracalne zmiany w mózgu !!! jak on sie zachowuje, jak sie wyraża ??? Co on ma z mężczyzny ????? Zachowanie starej panienki !!! Żenada !!!!
odpowiedz
Jawita (Ocena: 5) 08.03.2022 14:03
Nie urządził się brzydko ale do takiej przestrzeni to jeszcze roomby brakuje. On ciągle zabiegany a porządek w domu mieć wypada :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.03.2022 14:14
Już tłumaczę słuchałam mszy sw proszę uważać bo Henryk ścina glowy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie