Synek Opozdy i Królikowskiego to „anielskie dziecko”. Według gwiazd mały Vincent będzie wyjątkowy

Przyszedł na świat w naprawdę magicznej dacie.
Synek Opozdy i Królikowskiego to „anielskie dziecko”. Według gwiazd mały Vincent będzie wyjątkowy
Fot. Instagram.com (@asiaopozda)
24.02.2022

Joanna Opozda i Antoni Królikowski dwa dni temu zostali rodzicami. Para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, które według medialnych doniesień urodziło się przez cesarskie cięcie. Synek aktorki i aktora otrzymał wyjątkowe imię - Vincent. 

Zobacz również: Joanna Opozda urodziła! Pokazała swoje „małe cudo”

Ale nie tylko imię dziecka jest wyjątkowe. To samo można powiedzieć o dacie, w której synek Opozdy i Królikowskiego przyszedł na świat. Z tego względu o małym Vincencie można powiedzieć, że jest “anielskim dzieckiem”. Co to oznacza? 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Syn Opozdy i Królikowskiego to „anielskie dziecko”. Co to znaczy? 

Synek Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego przyszedł na świat 22 lutego 2022 roku. To wyjątkowa data, ponieważ składa się aż z sześciu dwójek (22.02.2022). 

Zgodnie z numerologią 222 to tzw. liczba anielska, a jej symbolika i energia są naprawdę magiczne. Dwójka oznacza dwoistość, partnerstwo, współpracę, a także empatię i równowagę. Mówi się o niej, że jest niczym dyplomata – jej energia oscyluje wokół więzi, otwartości i akceptacji.  

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

Co to oznacza dla małego Vincenta? Istnieje duże prawdopodobieństwo, że będzie wrażliwym i empatycznym dzieckiem, które nie będzie w stanie przejść obojętnie obok krzywdy innych. Do tego trzeba dodać fakt, że synek Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego jest zodiakalną Rybą. Osoby spod tego znaku są wyjątkowo delikatne, sentymentalne oraz mają duszę marzycieli. Niewykluczone, że jako Ryba mały Vincent pójdzie w ślady rodziców i zostanie artystą, ponieważ osoby spod tego znaku są niezwykle kreatywne i fascynują się pięknem. 

Zobacz również: To prawdziwe „anielskie dziecko”. Przyszło na świat 2 lutego 2022 roku o godzinie 2:22

Polecane wideo

Co o dziecku mówi jego znak zodiaku?
Co o dziecku mówi jego znak zodiaku? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie