„Kiedy nie byliśmy razem, to najbardziej pękało mi serce” - Marcela Leszczak i Misiek Koterski zaręczeni!

Pierścionek robi wrażenie!
„Kiedy nie byliśmy razem, to najbardziej pękało mi serce” - Marcela Leszczak i Misiek Koterski zaręczeni!
Marcela Leszczak, Misiek Koterski, fot. Akpa
05.01.2022

Miłość Marceli Leszczak i Miśka Koterskiego nie należy do nieskomplikowanych. Para od początku przechodziła wiele kryzysów, o czym za każdym razem informowały media. W pewnym momencie doszło nawet do rozstania. Niektórzy uważali, że mógł być to definitywny koniec, ponieważ aktor pobiegł wprost w objęcia Dagmary Bryzek. Niemniej ostatecznie okazało się, że rodzice 4-letniego Frysia nie mogą bez siebie żyć i po kilku miesiącach rozłąki zakochani wrócili do siebie. Czy jest teraz dobrze między nimi? Nawet bardzo, bo na palcu influencerki pojawił się pierścionek zaręczynowy!

Przeczytaj też: Joanna Opozda zdradziła imię syna. Fani są nim zachwyceni!

Marcela Leszczak i Misiek Koterski zaręczyli się!

Para zaręczyła się w Nowy Rok w Dubaju. Co ciekawe – Marcela przyjęła oświadczyny już po raz drugi. Na palcu 29-latki pojawił się przepiękny pierścionek, który naprawdę robi wrażenie. Dodajmy również, że sam Misiek pokusił się na szczere wyznanie i przyznał fanom, że bardzo cierpiał, kiedy nie było obok jego ukochanej.

Kiedy nie byliśmy razem, to najbardziej pękało mi serce, kiedy przed zaśnięciem Frylek pytał: Czemu nie ma mamy? Albo powtarzał mama i tata razem – napisał na Instagramie Misiek i dodał - Jest nowy rok, a ja cieszę się i odczuwam ogromną wdzięczność, że znowu powiedziała "tak". Bo wiem, że życie ze mną, to nie jest plaster miodu. Znowu gwiazdka spadła mi z nieba. Teraz tylko trzeba zadbać, żeby znowu nie zgasła.

Papilot składa gratulacje i życzy dużo szczęścia!

fot. Instagram @marcelamargerita

fot. Instagram @marcelamargerita

Polecane wideo

Wybrano najpiękniejszą kobiecą twarz na świecie. Jej właścicielka zachwyca urodą i jest zmienna jak kameleon
Wybrano najpiękniejszą kobiecą twarz na świecie. Jej właścicielka zachwyca urodą i jest zmienna jak kameleon - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 5) 08.01.2022 18:36
Bardzo tęsknił zwłaszcza jak 'wkładał' innej
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 07.01.2022 19:54
Stary wór.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.01.2022 11:33
Zaręczyny to piękna sprawa, przyszły szwagier oświadczył się w święta mojej siostrze. Aż się wzruszyłam tym widokiem, nawet i mnie się dostał bukiet z poczty kwiatowej co było miłe. Do życia pana Koterskiego się nie wtrącam ale to dziwne jak się po raz drugi oswiadcza.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.01.2022 18:34
Ogladalam kiedys z nimi taki program, w ktorym postarzano ludzi, aby pokazac im jak beda wygladac za x lat. Pamietam jak wtedy sie na siebie patrzyli, mieli taki ogrom milosci w tych oczach, niespotykany widok wsrod celebrytow.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie