Basia Kurdej-Szatan chce zorganizować pomoc psychologiczną dla Straży Granicznej!

Aktorka zadba jednak również o uchodźców i mieszkańców regionów przygranicznych.
Basia Kurdej-Szatan chce zorganizować pomoc psychologiczną dla Straży Granicznej!
Basia Kurdej-Szatan, fot. Instagram @kurdejszatan
20.12.2021

Basia Kurdej-Szatan kilka tygodni temu wypowiedziała się w ostrych słowach o pracownikach straży granicznej. I choć swój internetowy wpis szybko usunęła, w sieci i tak pozostał ślad, a w głowach wielu niesmak. Konsekwencją tego czynu była nie tylko utrata roli w serialu „M jak miłość”, lecz także (choć nie bezpośrednio) kontraktu reklamowego z siecią komórkową. Mówi się też, że aktorka nie może już liczyć na takie stawki za posty na Instagramie, jak przed tą aferą. Nic więc dziwnego, że 36-latka robi wiele, by wybielić swój wizerunek i wrócić „na stare tory”.

Przeczytaj też: Sieć komórkowa nie przedłuży współpracy z Basią Kurdej-Szatan!

Basia Kurdej-Szatan chce pomóc straży granicznej

I choć od wybuchu kryzysu na granicy polsko-białoruskiej minęło już sporo czasu, wydaje się, że po dziś dzień nikt nie wymyślił, jak rozwiązać ten problem. Basia zauważyła również, że zarówno uchodźcy, jak i pracownicy straży granicznej czy osoby, które zamieszkują przygraniczne tereny nie mają odpowiedniego wsparcia psychologicznego. Aktorka wymyślała zatem, że to między innymi ona im je zapewni. W jaki sposób? Więcej szczegółów na ten temat, gwiazda zdradziła na kanapie programu „Dzień dobry TVN”.

Po tym wszystkim, co się wydarzyło, zamierzam zorganizować akcję "Serce dla ludzi granicy". Tak naprawdę wszyscy tam potrzebują pomocy. Długo zastanawiałam się nad tym, co zrobić, żeby pomóc wszystkim. Mnóstwo osób jeździ tam z ubraniami, darami, ale tak naprawdę tam są trzy grupy ludzi, które potrzebują pomocy. To nie tylko uchodźcy, ale również strażnicy, a także mieszkańcy tych miejsc. Są pełni strachu, niepewności tego, co przyniesie jutro. Myślę, że tam nie mają pomocy psychologicznej, psychiatrycznej. Razem z fundacjami i paroma osobami doszłam do wniosku, że taka pomoc psychologiczna, to będzie coś, co będzie mogło pomóc każdemu, każdy będzie mógł zadzwonić. Na razie jesteśmy jeszcze w fazie organizacji wszystkiego. W połowie stycznia wdrożymy to – powiedziała Basia.

Myślicie, że pomysł ten to próba ratowania wizerunku?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Polecane wideo

Horoskop na Nowy Rok dla 12 znaków zodiaku
Horoskop na Nowy Rok dla 12 znaków zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (24)
Ocena: 4.42 / 5
BW (Ocena: 3) 23.12.2021 18:08
Basiu przyjedź do mnie. Wypieszczę ci muszelkę, może hormony się tobie uspokoją. Albo zjedz snikersa
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.12.2021 13:57
Niech weźmie do siebie do domu tych ,,biednych,, uchodźców jak tak bardzo jej ich szkoda. Niech łoży na ich utrzymanie, karmi ich i zapewni dach nad głową. Ale niech kurwa nie decyduje komuś co ma robić tępa dzida !!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.12.2021 10:19
chlopaki juz czekaja jeszcze im psycholog poyrzebny Ta pani sadzi po sobie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.12.2021 22:33
Ziuta wilczurek też poszła spać
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.12.2021 22:33
Reszta też leży bo też jest przeziębiona a bejbiko bawi się grzechotką i nowymi ubraniami i zabawkami tak ważne że jesteś w śród swoich nikt krzywdy w śród bliskich ci nie zrobi
odpowiedz

Polecane dla Ciebie