Rzeczywistość kontra Instagram. Jak tak naprawdę wygląda Jessica Alves?

Czy kiedyś przestanie odwiedzać chirurgów plastycznych?
Rzeczywistość kontra Instagram. Jak tak naprawdę wygląda Jessica Alves?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/jessicaalvesuk/) & London, UNITED KINGDOM – *EXCLUSIVE* – Credit line: Bob Grey / BACKGRID / Backgrid UK / Forum
21.12.2021

Kilka lat temu pojawił się niepokojący trend, polegający na upodabnianiu się kobiet do lalki Barbie, a mężczyzn do Kena. Media rozpisywały się o najbardziej ekstremalnych przypadkach, do których z pewnością można zaliczyć Jessicę Alves, znaną wcześniej pod imieniem Rodrigo.

Polecamy także: Żywy Ken zdradził, której operacji żałuje najbardziej. Nie uwierzysz!

Brazylijczyk swego czasu przeszedł zupełną transformację. Przeszczepił sobie włosy, wypełnił zmarszczki botoksem, sprawił sobie także nowy nos, podbródek, usta, zęby oraz implanty mięśni praktycznie na całym ciele. Wymodelował uda i łydki, a także… powiększył jądra. I kiedy wydawało się, ze wreszcie wygląda tak, jak zawsze tego pragnął, Rodrigo postanowił zmienić płeć i przeobrazić się w Roddy, a następnie w Jessicę.

„W głębi serca zawsze czułam się kobietą” – mówiła w jednym z wywiadów 36-latka.

Jak prezentuje się dzisiaj? Zobaczcie kilka zdjęć z jej Instagrama oraz tych zrobionych przez paparazzi. Jak myślicie, Jessica przestanie w końcu odwiedzać chirurgów plastycznych?

Polecane wideo

Najskrytsze łóżkowe fantazje mężczyzn. O czym marzą TAK NAPRAWDĘ?
Najskrytsze łóżkowe fantazje mężczyzn. O czym marzą TAK NAPRAWDĘ? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie