Małgorzata Rozenek jest już po wigilijnej kolacji! Dlaczego tak wcześnie?

Celebrytka wyjaśniła wszystko na Instagramie.
Małgorzata Rozenek jest już po wigilijnej kolacji! Dlaczego tak wcześnie?
fot. Instagram @m_rozenek
15.12.2021

Już za 9 dni usiądziemy ze swoimi bliskimi przy wigilijnym stole. Niemniej warto wiedzieć, że niektórzy postanowili tę tradycyjną kolację zjeść półtora tygodnia przed czasem, czyli dokładnie 14 grudnia. O kim mowa? Chodzi o Małgorzatę Rozenek, która już wczoraj pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z rodzinnego, świątecznego spotkania. Dlaczego tak?

Przeczytaj też: Czy Małgorzata Rozenek-Majdan i jej mąż dostaną swój nowy program?

Małgorzata Rozenek zorganizowała Wigilię 10 dni przed czasem

Wczoraj wieczorem social media obiegły świąteczne zdjęcia Małgorzaty. Celebrytka wraz z mężem, synami i rodzicami pozowała w odświętnych kreacjach na tle choinki. Z podpisu, który zaserwowała pod postem, widomo było, że rodzina we wtorek zasiadła przy wigilijnym stole.

Ach co to była za Wigilia… bo kto powiedział, że musi być 24.12? Nie data jest ważna a ludzie #sohappytogether – napisała Małgorzata i dodała - Ok, chyba nie wyjaśniłam. Z różnych powodów nie mogliśmy się spotkać 24.12 a lepiej się spotkać wcześniej niż wcale i dlatego zrobiliśmy sobie wcześniejszą wigilię. Najważniejsze to być razem.

Mało konkretne wyjaśnienia, prawda? Cóż, spieszymy przypomnieć, że już od jakiegoś czasu 43-latka wspomina w mediach, że wraz z synami i Radosławem planują wycieczkę do Azji. Można więc przypuszczać, że tegoroczne świąteczne zdjęcia będą w tle miały palmy…

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Polecane wideo

Horoskop na Nowy Rok dla 12 znaków zodiaku
Horoskop na Nowy Rok dla 12 znaków zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie