Kim Kardashian jest już o krok bliżej, by w przyszłości być adwokatem. Celebrytka zdała trudny egzamin prawniczy!

Przypomnijmy jednak, że 41-latka nie ma skończonych studiów...
Kim Kardashian jest już o krok bliżej, by w przyszłości być adwokatem. Celebrytka zdała trudny egzamin prawniczy!
fot. Instagram @kimkardashian
14.12.2021

Kim Kardashian jest jedną z najpopularniejszych celebrytek na świecie. Kilkanaście lat temu sławę przyniosła jej nie tylko przyjaźń z Paris Hilton, lecz także – a raczej przede wszystkim – seks taśma oraz udział w rodzinnym reality show. I choć 41-latka dziś jest już marką samą w sobie, która przynosi ogromne zyski, obrotna amerykanka postanowiła kilka lat temu, że w CV wpisze sobie również pozycję „adwokat”. Jak idą jej przygotowania do spełnienia tego celu? Okazuje się, że całkiem nieźle.

Przeczytaj też: Kim Kardashian złożyła pozew rozwodowy. Gwiazda odchodzi od Kanye Westa

Kim Kardashian zostanie niedługo adwokatem?

Dlaczego Kim Kardashian wybrała prawo? Dość prawdopodobnym powodem jest fakt, że jej ojciec - Robert Kardashian St. – był cenionym, amerykańskim prawnikiem. Żona Kanye Westa chciała więc iść w ślady zmarłego ojca. Ponadto chce ona również pomagać potrzebującym. 

Mam nadzieję, że pewnego dnia założę kancelarię prawną, w której będziemy mogli pomagać ludziom pro bono i zatrudniać osoby, które były wcześniej uwięzione – mówiła w jednym z wywiadów.

Dodajmy jeszcze, że gwiazda zaczęła nawet studia w Pierce College w Los Angeles, ale nigdy ich nie ukończyła. Warto jednak wiedzieć, że w Kalifornii nie przekreśla to jej planów na przyszłość. Jak to możliwe? Stan ten, podobnie jak trzy inne, umożliwia zdanie egzaminu zezwalającego na wykonywanie zawodu bez chodzenia do szkoły prawniczej. Taka osoba musi jednak „czytać prawo” lub praktykować je u działającego w zawodzie prawnika lub sędziego. Dziwne… ale działa.

Kim Kardashian zdała egzamin prawniczy

Czy Kim Kardashian będzie prawnikiem? Na pewno jest w tej chwili o krok bliżej swojego celu. A wszystko to dzięki zdaniu „baby bar exam”, czyli testu który pozwala na kontynuację nauki i w efekcie zostanie adwokatem. Według specjalistów egzamin, do którego podeszła celebrytka jest znacznie trudniejszy, niż ostateczny test na prawnika.

Swoim sukcesem Kim pochwaliła się oczywiście na Instagramie. Celebrytka napisała, że jest z siebie bardzo dumna i podziękowała wszystkim, którzy przyczynili się, że zdała ona ten egzamin. A przypomnijmy, że było to jej trzecie podejście.

Czy Ameryka jest na to gotowa?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Polecane wideo

Oto nowa najpiękniejsza kobieta świata! Ma 21 lat i pochodzi z Indii
Oto nowa najpiękniejsza kobieta świata! Ma 21 lat i pochodzi z Indii - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Mr. Jo (Ocena: 5) 31.10.2022 14:32
Celebrytka modelka od bikini, aktorka z filmów o sobie, po trzech małżeństwach może robić za adwokata a nawet prezydenta USA :)
odpowiedz
GdzieWesele.pl (Ocena: 5) 17.12.2021 14:47
Gratulujemy i trzymamy kciuki za rozwój kariery!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie