Julia Kamińska po 12 latach znowu jest singielką!

Aktorka usunęła z Instagrama wspólne zdjęcia z ex-partnerem.
Julia Kamińska po 12 latach znowu jest singielką!
Julia Kamińska, fot. Instagram @_julia_kaminska_
10.12.2021

Ostatni czas nie jest chyba najlepszym dla związków gwiazd. Niedawno sieć obiegły informacje o rozwodzie Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka, a także Marii Dębskiej i Marcina Bosaka. Teraz natomiast dowiadujemy się, że po 12 latach do grona singli dołącza właśnie Julia Kamińska.

Przeczytaj też: Romans z DUŻO STARSZYM facetem - TAK czy NIE?

Julia Kamińska znowu jest singielką!

Julia Kamińska i o 20 lat od niej starszy Piotr Jasek tworzyli parę przez 12 lat. Oboje unikali blasków fleszy i niechętnie wypowiadali się w mediach na temat swojego związku. Wszyscy jednak zgodnie uważali, że tych dwoje tworzy naprawdę piękną relację i trzymali za nich kciuki. Zresztą para była związana ze sobą nie tylko prywatnie, ale i zawodowo. Ex-zakochani poznali się na planie serialu „Brzydula”, a przy jej kontynuacji razem opracowywali dialogi.

I choć żadne z nich nie potwierdziło informacji o rozpadzie związku, nikt nie ma wątpliwości, że tych dwoje nie jest już razem. Julia miała się nawet wyprowadzić z mieszkania scenarzysty i usunęła z Instagrama wspólne zdjęcia, a to już mówi samo za siebie…

Co było powodem rozpadu tej miłości? Jeśli wierzyć plotkom, zabiły ją napięte kalendarze, a więc brak czasu na pielęgnowanie uczucia.

Cóż, nie pozostaje nam nic innego, jak obojgu życzyć szczęścia i miłości…

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Julia Kamińska (@_julia_kaminska_)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Piotr Jasek (@jasek_piotr)

Polecane wideo

Trafna analiza osobowości. Co widzisz na obrazku?
Trafna analiza osobowości. Co widzisz na obrazku? - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
olaf (Ocena: 5) 28.03.2022 18:19
Samozwańcza aktorka !!! Dzieki kochankowi zaistniała, a teraz jak jest znana, pożegnała go ozięble !! Przebiegła gapa !!!Dlaczego ta Brzydula jest dalej kontynułowana ???/ Kto to oglada ???jedno wielkie nieporozumienie !!!TVN-- zaniża oglądalnośc !!!Hotel Paradise-- powinna być nazwa-- burdel w wielkim świecie !!! Dno kompletne !!!Albo rejs po Atlantyku ??/ Zaburzony Antoś i nie ciekawe kobiety !!Ale w razie czego ---mamy morze!!!
odpowiedz
GdzieWesele.pl (Ocena: 5) 16.12.2021 16:11
Życzmy szczęścia i wytrwałości!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie