Brad Pitt ma romans ze znaną, hollywoodzką aktorką?!

Zagraniczne media nie mają żadnych wątpliwości.
Brad Pitt ma romans ze znaną, hollywoodzką aktorką?!
Brad Pitt, fot. agencja forum
08.12.2021

Brad Pitt i Angelina Jolie przez lata tworzyli najgorętszą parę show biznesu. I gdy w 2016 roku świat obiegła informacja o ich rozstaniu, wszyscy na moment wstrzymaliśmy oddech i zastanawialiśmy się, czy nie jest to mało śmieszny żart. Niestety jednak informacja okazała się prawdziwa, a fani tych dwoje jeszcze długo mieli nadzieje, że dojdzie do happy endu. Niestety jednak tak się nie stało. Zarówno Brad, jak i Angelina nie ułożyli sobie też ponownie życia z kimś innym. Niemniej co chwilę łączy się ich z różnymi innymi gwiazdami-singlami.

Przeczytaj też: Nie uwierzysz, z kim flirtował książę William!

Brad Pitt romansuje z Sharone Stone?

Z kim spotyka się teraz Brad Pitt? Jeśli wierzyć doniesieniom zagranicznych mediów, mowa o Sharone Stone. Aktorzy znają się od lat i darzą ogromną sympatią. Zresztą pisze się także, że jeszcze za czasów związku z Angeliną, gwiazdor miał ograniczać kontakt ze Stone, by Jolie nie czuła się zazdrosna. Teraz jednak, gdy oboje są singlami, wszyscy kibicują tej parze.

Sharon nie posunęłaby się tak daleko, by nazwać ich parą, ponieważ oboje cieszą się wolnością, ale oboje przyznają, że są zainteresowani tym, dokąd to wszystko zmierza. Wszyscy trzymają za nich kciuki. Oboje zasługują na szczęście – można przeczytać na zagranicznych portalach.

Myślicie, że z tej mąki będzie chleb?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sharon Stone (@sharonstone)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Brad Pitt (@bradpittofflcial)

Polecane wideo

Horoskop tygodniowy 13.12. - 19.12.
Horoskop tygodniowy 13.12. - 19.12. - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 09.12.2021 06:57
Dlaczego często jest w tytule napisane: mają romans? Przecież oboje są singlami. Nikt nikogo nie zdradza. Po prostu się spotykają czy coś takiego.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.12.2021 14:17
Nie sadze zeby to byla prawda. Bardziej reklama jakiegos filmu, ktory za pewne niedlugo wejdzie do kin. Ona jest starsza od niego o jakies 5-6 lat a od Angeliny pewnie ponad 12 lat starsza... :) taki business, im glosniej o czyms tym pozniej film lepiei sie sprzedaje
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie