„Podjęłam złe inwestycje”. Joanna Krupa mówi otwarcie o straconych pieniądzach

A podobno nieruchomości to pewny biznes...
„Podjęłam złe inwestycje”. Joanna Krupa mówi otwarcie o straconych pieniądzach
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/joannakrupa/)
05.12.2021

W jednym z ostatnich wywiadów Joanna Krupa wyjawiła, że wraz z mężem myślą o kupnie domu bliżej Polski. Aktualnie mieszkają bowiem w Los Angeles. Asia zawodowo związana jest z naszym krajem, a częste podróże na tak długiej trasie z pewnością bywają męczące. Okazuje się jednak inwestycje w nieruchomości prowadzącej „Top Model” mogą kojarzyć się niezbyt miło. W przeszłości gwiazda stacji TVN straciła przez nie dużo pieniędzy.

Przeczytaj też: Ewa Chodakowska buduje osiedle i zapowiada, że „to dopiero początek”!

Joanna Krupa straciła na nieruchomościach wiele pieniędzy

Krupa mieszka w USA od lat. W tym czasie pracowała głównie jako modelka, a dzięki lukratywnym kontraktom udało jej się zarobić naprawdę dużo pieniędzy. Gwiazda doskonale zdawała sobie sprawę, że trzymanie oszczędności nie ma sensu i znacznie lepszym ruchem okazują się inwestycje. Niestety, w jej przypadku były one mało trafione…

Przyznam się, że gdy byłam młodsza, dużo zarabiałam i cały czas pracowałam, to zainwestowałam w nieruchomości. Podjęłam złe inwestycje i teraz bardzo boję się inwestować. Mój mąż jest mądry i zrobił dobre inwestycje. Ja trochę się kieruję w jego stronę. Jak byłam młodsza, zainwestowałam w nieruchomości, to były złe decyzje. Kupiłam sześć domów i był crash! Teraz boję się inwestować. Jestem teraz bardzo ostrożna – przyznała serwisowi pudelek.pl Joanna Krupa.

Dziś modelka jest znacznie ostrożniejsza. Gwiazda przyznaje również, że interesuje się rynkiem kryptowalut. Niemniej nie jest jeszcze gotowa, by zająć się tego typu inwestycjami na poważnie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Polecane wideo

Znaki zodiaku a wystrój wnętrz: Jak powinno wyglądać Twoje mieszkanie?
Znaki zodiaku a wystrój wnętrz: Jak powinno wyglądać Twoje mieszkanie? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Nutella (Ocena: 5) 05.12.2021 14:04
Nie każdy ma głowę do inwestycji, ja nie mam kompletnie więc się tego nie podejmuję.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie