Meghan Markle i książę Harry opuścili Pałac nie przez księcia Karola?

Wierzycie w to?
Meghan Markle i książę Harry opuścili Pałac nie przez księcia Karola?
fot. Agencja Forum
30.11.2021

Od paru dni nie cichną informacje na temat tego, co konkretnie spowodowało, że Meghan Markle i książę Harry opuścili rodzinę królewską. I choć od dawna wiadomo, że w Pałacu – delikatnie pisząc – nie układało się najlepiej, a sama ex-monarchinii miała być non stop krytykowana i odczuwać działania rasistowskie, teraz na światło dzienne wychodzą nowe informacje. Konkrety? Jeszcze przed chwilą mówiło się, że bezpośrednią przyczyną przeprowadzki Meghan i Harry’ego do USA był rasistowski komentarz księcia Karola. Przyszły król miał bowiem dociekać, jaki kolor skóry będzie miał jego wnuk. Co prawda plotka ta podobno jest mocno nadmuchana, a słowa które padły z ust monarchy nie miały na celu nic złego, temat ten i tak wzbudził wiele emocji. Teraz jednak przedstawia się wariant, w którym to królowa miała być odpowiedzialna za tę sytuację…

Przeczytaj też: Książę Harry o myślach samobójczych Meghan: „Nie chciała, żebym stracił kolejną kobietę w moim życiu”

Meghan Markle i książę Harry opuścili rodzinę królewską przez królową Elżbietę?

A newsy te pochodzą z książki "Bracia i żony: prywatne życie Williama, Kate, Harry'ego i Meghan". Autor zdecydował się w niej opisać właśnie miedzy innymi powody decyzji Sussexów o  zerwaniu wszelkich więzi z rodziną królewską.

Co więc sprawiło, że historia potoczyła się właśnie w taki sposób? Okazuje się, ze to wcale nie ojciec Harry’ego doprowadził do tej sytuacji. Miała to zrobić… jego babcia. O co konkretnie chodzi? Podobno Elżbieta II podczas tradycyjnego przemówienia świątecznego w 2019 roku miała przenieść portrety swojego wnuka i jego rodziny poza widok kamery. Monarchini była zła na nich, że spędzą święta w Kanadzie, a nie w Wielkiej Brytanii.

Na stole, przy którym siedziała, ustawiono wybrane przez nią zdjęcia. Wszystko było w porządku, z wyjątkiem jednego. Następnie wskazała reżyserowi zdjęcie Harry'ego i Meghan, mówiąc, że tego zdjęcia nie potrzebuje – cytuje źródło autora.

Czy rzeczywiście tak było? Pałac nie chce komentować tego typu książek, by nie nadawać im wiarygodności czy formy autorytetu.

Wierzysz w tę wersję zdarzeń?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Meghan Markle 🔵 (@meghanmarkle_official)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Meghan Markle (@meghanmarkle_official)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Meghan Markle (@meghanmarkle_official)

Polecane wideo

Miłosny horoskop na GRUDZIEŃ
Miłosny horoskop na GRUDZIEŃ - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie