Doda z zarzutami. „Niczego się nie wstydzę, bo nie mam nic na sumieniu”

Piosenkarce grozi 8 lat więzienia.
Doda z zarzutami. „Niczego się nie wstydzę, bo nie mam nic na sumieniu”
Fot. Instagram.com (@dodaqueen)
30.11.2021

Ostatnie miesiące były bardzo trudne dla Dody, czyli Doroty Rabczewskiej. W połowie czerwca piosenkarka poinformowała, że jej małżeństwo z Emilem Stępniem właśnie przechodzi do historii. Nie pozostało to bez wpływu na wspólny projekt eks małżonków, czyli film “Dziewczyny z Dubaju”. Doda publicznie oskarżyła Stępnia o to, że uniemożliwia jej wejście do studia w celu dokończenia pracy nad obrazem.

Zobacz również: Suknia ślubna, diademy i limuzyna. Tak wyglądała impreza rozwodowa Dody

Dziś okazało się, że Dorocie Rabczewskiej postawiono zarzuty prokuratorskie w związku z działalnością jej byłego męża, który został już zatrzymany. Piosenkarka wydała oficjalne oświadczenie w tej sprawie i poprosiła media, aby używać jej pełnego nazwiska oraz nie zasłaniać jej oczu czarnym paskiem.

Doda z zarzutami, jej były mąż zatrzymany. Piosenkarka komentuje

O sprawie jako pierwszy poinformował dziennikarz radia RMF FM. Jak przekazał, Dorota Rabczewska jest podejrzana o pomocnictwo do przestępstwa z artykułu 300 Kodeksu karnego, mówiącego o udaremnieniu zaspokojenia wierzycieli. Grozi jej 8 lat więzienia.

Doda potwierdziła tę informację we wpisie na Instagramie.

Jako producent kreatywny, tworząc film od A do Z, wykonałam swój obowiązek przynosząc gotowe dzieło. Ba! Nie byle jakie, bo bijące kinowe rekordy oglądalności 2021 roku. Drugiego producenta, mojego eks męża zadaniem było przynieść na to budżet, dopiąć umowy z inwestorami i opłacić ekipę. On dostał hita, ja same problemy‍. Emil z ponoć kilkudziesięcioma zarzutami został zatrzymany. Ja, jako prezes spółki, dostałam jeden zarzut i pewnie parę lat bronienia się w sądzie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Jednocześnie piosenkarka wyjaśniła, że jest gotowa do współpracy z osobami związanymi produkcją, tak aby mogły odzyskać pieniądze.

Rozumiem. Za głupotę, naiwność i zaufanie się płaci. Brak świadomości nie zwalnia z odpowiedzialności. Byłam na to psychicznie przygotowana. Chcę pomóc inwestorom i ekipie odzyskać pieniądze, dlatego przejęłam konto z syndykiem, z którym omawiałam porozumienia od miesiąca. Dalej będę promować oraz dystrybuować ten wspaniały film, ale już SAMA! Nauczka na przyszłość: jesteś artystą? Twórz filmy, a nie spółki. Do tego pierwszego jak widać mam talent. PS: nie musicie mi zasłaniać oczu w artykułach - niczego się nie wstydzę, bo nie mam nic na sumieniu.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Z informacji RMF FM wynika, że były mąż Dody został zatrzymany w Warszawie. Śledczy prowadzą postępowanie w związku z jego działalnością jako producenta filmowego.

Zobacz również: Doda zdradziła zarobki prawdziwych „dziewczyn z Dubaju”. Ile płacili im arabscy szejkowie?

Polecane wideo

Willa Justyny Steczkowskiej: Szalone meble, dywany ze skóry, bajkowy ogród
Willa Justyny Steczkowskiej: Szalone meble, dywany ze skóry, bajkowy ogród - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie