Sensacyjne wieści na temat Lady Diany! Tego jeszcze nie słyszałaś...

OMG, serio?
Sensacyjne wieści na temat Lady Diany! Tego jeszcze nie słyszałaś...
fot. Instagram @lady.diana._
29.11.2021

Od śmierci Lady Diany minęło już ponad 20 lat. Niemniej księżna wciąż budzi spore zainteresowanie. Media nieustannie piszą na jej temat, ponieważ co jakiś czas wychodzą na światło dzienne nowe plotki związane z jej życiem, a w szczególności mówiące o związku z księciem Karolem. I o ile zazwyczaj słyszy się lub czyta, że mama księcia Williama i Harry’ego była zdradzana, teraz wychodzi na jaw, że to ona jako pierwsza wdała się w romans.

Przeczytaj też: „Sukienka zemsty” Lady Di to jedna z najbardziej kultowych kreacji. Jej replika w „The Crown” też powala na kolana!

Lady Diana – czy to ona pierwsza zdradziła księcia Karola?

O Lady Dianie jest dziś głośno głównie w kontekście filmu, który w listopadzie wszedł na ekrany kin. Niemniej jednak obstawiamy, że ta plotka może przyćmić wszystko inne. Konkrety? Chodzi o to, że Królowa Ludzkich Serc jako pierwsza zaczęła zdradzać swojego męża. A słowa te padły z ust policjanta, który był osobistym ochroniarzem księżnej. Allan Peters, bo to o nim mowa, zdradził ten sekret w rozmowie z dziennikarzami CNN. Z kim miała romansować Diana? Chodziło o jego kolegę ze służby, Barry’ego Mannakee. Wtedy miał on 37 lat, a księżna 24.

Zwykło się mówić, że to książę Walii był niewierny podczas trwania swojego małżeństwa. To zdecydowanie i niezaprzeczalnie nie jest prawdą. To księżna pierwsza zdradziła. On wrócił do pani Parker Bowles, dopiero gdy dowiedział się o romansie z Mannakeem - ujawnił Peters.

Wierzysz w to? Nam „śmierdzi” to zagrywką ze strony Pałacu. W końcu biorąc pod uwagę, że stan zdrowia królowej Elżbiety pogarsza się… książę Karol już niedługo może zostać królem.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Lady Diana, Princess of Wales (@lady.diana._)

Polecane wideo

Miłosny horoskop na GRUDZIEŃ
Miłosny horoskop na GRUDZIEŃ - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 29.11.2021 21:05
Jasne tyle lat mi elo a ten dopiero ujawnia fakty, wiadomo ze rodzina krolewska musiala sporo sypnac grosza zeby takie klamstwa opowiadac ... zazdroszczą jej bo byla wspaniała kobieta. Nie sadze zeby ktos normalny w to uwierzyl...zwykla manipulacja ze strony rodziny krolewskiej. Gdyby to byla prawfa juz lata temu wyszlo by na jaw ..
odpowiedz

Polecane dla Ciebie