Suknia ślubna, diademy i limuzyna. Tak wyglądała impreza rozwodowa Dody

Gwiazda wydała na nią fortunę.
Suknia ślubna, diademy i limuzyna. Tak wyglądała impreza rozwodowa Dody
Fot. AKPA
22.11.2021

Doda i Emil Stępień pobrali się w kwietniu 2018 roku. Był to pierwszy ślub kościelny piosenkarki, która wcześniej była żoną piłkarza Radosława Majdana. Niestety związek z producentem filmowym nie przetrwał - w czerwcu gwiazda poinformowała, że złożyła pozew o rozwód. 

Zobacz również: Doda wyznaje, że uciekła z domu dzielonego z Emilem Stępniem dwa lata temu. „Gdy dzwonił, dostawałam duszności ze stresu”

Dorota Rabczewska rozwiodła się z Emilem Stępniem już na pierwszej rozprawie. 15 listopada 2021 roku sąd orzekł, że piosenkarka ponownie jest singielką. Zaledwie parę dni później Doda wyprawiła huczne przyjęcie z tej okazji. Nie zabrakło na niej fotoreporterów, ekskluzywnej limuzyny, a sama rozwódka wystąpiła w... sukni ślubnej z welonem i diademem. 

Doda wyprawiła imprezę rozwodową. Była limuzyna i suknia ślubna 

W miniony piątek mieszkańcy Warszawy mogli natknąć się na naprawdę niecodzienny widok. Po centrum miasta jeździła czarna limuzyna, a na jej dachu leżała Doda.  

W takim stylu gwiazda przybyła na własną imprezę rozwodową. Piosenkarka miała na sobie odważną suknię ślubną z welonem, a jej głowę zdobił diadem z napisem “divorced”, czyli rozwiedziona. 

Doda wyprawiła imprezę rozwodową. Była limuzyna i suknia ślubna

Fot. AKPA

Podczas wydarzenia Doda pozowała do zdjęć na ściance z napisem “Doda’s Divorce Party”, czyli “impreza rozwodowa Dody”. Zaproszeni goście mieli do dyspozycji specjalne rekwizyty z takimi hasłami jak “Doda’s freedom celebration”, czyli “świętowanie wolności Dody” czy “Finally single”, czyli “nareszcie singielka”. Nie zabrakło również okolicznościowego tortu oraz napisu z balonów, który głosił “I’m divorced” (“Jestem rozwiedziona”). 

Był czas na smutki, był czas na refleksję, a teraz jest czas, żeby zamknąć pewien etap i się bawić!

- pisała gwiazda na Instagramie.

Doda wyprawiła imprezę rozwodową. Była limuzyna i suknia ślubna

Fot. AKPA

Doda wyprawiła imprezę rozwodową. Była limuzyna i suknia ślubna

Fot. AKPA

Jak podaje “Super Express”, Doda nie szczędziła wydatków na zorganizowanie tego wyjątkowego wieczoru. Sama suknia szyta na miarę u projektantki Patrycji Kujawy miała ją kosztować 15 tys. zł. W sumie gwiazda wydała na swoją imprezę ok. 50 tys. zł. 

Co sądzicie o imprezie rozwodowej Dody? My życzymy piosenkarce wszystkiego najlepszego na nowym etapie życia! 

Zobacz również: Doda „sprzedaje ciało”. „Jego wartość będzie rosła wraz z moją popularnością”

Polecane wideo

Willa Justyny Steczkowskiej: Szalone meble, dywany ze skóry, bajkowy ogród
Willa Justyny Steczkowskiej: Szalone meble, dywany ze skóry, bajkowy ogród - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Sebastian Zawada (Ocena: 5) 05.12.2021 00:19
Fajne
odpowiedz
Kaja (Ocena: 5) 24.11.2021 00:23
Raz byłam na takiej imprezie i ta dziewczyna dostała irobota. Z racji że z odkurzaczami się nie lubi to tego pokochała od razu :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.11.2021 11:49
Ja po rozwodzie z przyjaciółką poleciałam na wycieczkę enterem do Turcji. Tam ochłonęłam po tym wszystkim i dobrze się bawiłam. Wcześniej to mąż to jedynie zabierał mnie na wycieczki 50 km od domu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie