Oprah Winfrey zdenerwowała się przed wywiadem z Adele. Nie uwierzysz, co było powodem!

Zaskoczona?
Oprah Winfrey zdenerwowała się przed wywiadem z Adele. Nie uwierzysz, co było powodem!
fot. Instagram @oprah
16.11.2021

Choć piosenki Adele od lat królują w naszych głośnikach, przez ostatnie lata cicho było na temat tej brytyjskiej artystki. Dopiero na początku 2020 roku media ponownie zaczęły się o niej rozpisywać. A wszystko to za sprawą spektakularnej metamorfozy, jaką przeszła piosenkarka. Przypomnijmy, że Adkins schudła ponad 40 kilogramów. Utrata wagi była jednak nie tyle chęcią posiadania szczuplejszej sylwetki, ile „efektem ubocznym” stresującego momentu jej życia.

Przeczytaj też: Adele wraca z nowym singlem! Czekaliśmy na tę wiadomość 6 długich lat!

Adele u Opray. Winfrey zdenerwowała się przed wywiadem

Wszystko jednak wskazuje na to, że słońce ponownie zaświeciło nad tą gwiazdą. Adele nie tylko może się bowiem pochwalić nową sylwetką, ale także nowym partnerem oraz… długo wyczekiwaną płytą! Nic więc dziwnego, że wokalistka została zaproszona do programu Oprah Winfrey.

I choć mogłoby się wydawać, że tak zaprawioną w bojach dziennikarkę, jaką jest Opray, trudno zdenerwować przed wywiadem, okazuje się że Adele to się udało. Jakim sposobem? Poszło o ubrania. Konkrety?

Dziennikarka miała mieć na sobie morelowy garnitur. Jednak kiedy zobaczyła, że Adele wystąpi w białym komplecie, doszła do wniosku, że będzie się przy niej prezentować jak „papuga”.

Poszłam do szafy poszukać czegoś bardziej stonowanego i wymyśliłam kombinezon Brunello Cuccinelli z kremową marynarką. Tak bardzo się denerwowałam, ale to był właściwy wybór. Ekipa usunęła wszystkie kolorowe róże w moim ogrodzie, więc w tle można zobaczyć tylko te białe. W pierwotnej kreacji na pewno wyglądałabym jak paw. Finalnie nasze neutralne garnitury wyglądały razem idealnie – wyjawiła Oprah.

Zaskoczona?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Oprah (@oprah)

Polecane wideo

10 osób, które zmieniły fryzurę i… nigdy tego nie żałowały
10 osób, które zmieniły fryzurę i… nigdy tego nie żałowały - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 4 / 5
Kosixa (Ocena: 4) 09.12.2021 17:18
Trochę krótkie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie