Kourtney Kardashian zaręczyła się! Musisz zobaczyć te zdjęcia!

Pierścionek też robi wrażenie.
Kourtney Kardashian zaręczyła się! Musisz zobaczyć te zdjęcia!
fot. Instagram @ kourtneykardash
18.10.2021

Kourtney Kardashian i Travis Barker tworzą gorącą parę od dziewięciu miesięcy. Od wczorajszego wieczora natomiast mogą określać się już mianem narzeczonych. I choć oświadczyny po tak stosunkowo niedługim czasie związku dla wielu mogłyby się wydać szalonym pomysłem, gdy patrzy się na tych dwoje, nikt nie ma na pewno wątpliwości, że między nimi jest prawdziwe uczucie. Potwierdzają to zresztą liczne zdjęcia paparazzi.

Przeczytaj też: Kourtney Kardashian na Instagramie vs. bez retuszu. Wszyscy porównują te zdjęcia

Kourtney Kardashian i Travis Barker zaręczyli się!

Kourtney Kardashian przyjęła oświadczyny Travisa Barkera – taka informacja obiegła dziś świat. Jak donoszą zagraniczne media, najstarsza z sióstr Kardashian-Jenner powiedziała „tak” na plaży w Montecito w Kalifornii. Partner 42-latki przygotował na piasku czerwone róże, ułożone w serce oraz świece. Gdy celebrytka zgodziła się już zostać przyszłą panią Barker, para spotkała się w hotelu z bliskimi. Rodziny zjadły wspólnie kolację.

Relację z tego wydarzenia można oczywiście znaleźć w social mediach – zarówno na profilach świeżo upieczonych narzeczonych, jak i na przykład sióstr Kourtney. Na fotografiach zobaczymy nie tylko romantyczną scenerię na plaży czy ujęcia z kolacji, lecz także przybliżenie na pierścionek. Biżuteria oczywiście do skromnych nie należy.

Przypomnijmy jeszcze, że Kourtney do ołtarza pójdzie po raz pierwszy. Celebrytka przez lata związana była z ojcem swoich dzieci, ale nigdy nie zdecydowała się wyjść za Scotta Disick’a. Wybranek jej serca miłość aż po grób przyrzekał za to już dwa razy. Para będzie wspólnie wychowywać trójkę potomków z poprzedniego związku 42-latki (11-letniego Masona, 9-letnią Penelope i 6-letniego Reigna). Do ich patchworkowej rodziny dołączą też pociechy 45-latka (18-letni Landon i 15-letnia Alabama).

Gratulujemy!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)

 

fot. Instagram @travisbarker

Polecane wideo

Trzypiętrowa willa, wielka kanapa, nastrojowy kominek. Jak mieszkają Sandra Kubicka i Baron?
Trzypiętrowa willa, wielka kanapa, nastrojowy kominek. Jak mieszkają Sandra Kubicka i Baron? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie