Sandra Kubicka i Baron już się nie kryją. Para pięknymi materiałami potwierdziła swój związek!

Uwaga! Ten filmik może wzruszać!
Sandra Kubicka i Baron już się nie kryją. Para pięknymi materiałami potwierdziła swój związek!
fot. Instagram @sandrakubicka/ @alekbaron
13.10.2021

O tym, że Sandrę Kubicką i Alka Barona łączy coś więcej, niż przyjaźń, plotkowano już od dawna. Niemniej zarówno ona, jak i on nabrali wody w usta i nie odnosili się w żaden sposób do tych doniesień. Sandra co prawda zdradzała w wywiadach, że od pewnego czasu jest szczęśliwie zakochana, niemniej -podobno na prośbę muzyka- nie podawała żadnych szczegółów dotyczących nowego uczucia.

Weź jednak pod uwagę, że żyjąc w czasach, gdzie rzeczywistość relacjonowana jest w social mediach, niewiele potrafi umknąć uwadze internautów. Spostrzegawczy fani Sandry i Alka szybko domyślili się, że podobne relacje na Instagramie obojga nie mogą być przypadkiem. Połączyli oni więc kropki i nie mieli już żadnych wątpliwości, że ogłoszenie związku tych gwiazd jest tylko kwestią czasu. Zresztą atmosferę wokół tematu podgrzała również Blanka Lipińska, która w jednym z wywiadów stwierdziła, że już od dawna wie, że jest coś między modelką a gitarzystą. 

Przeczytaj też: Sandra Kubicka i Baron są parą?! „Spotykają się już od dłuższego czasu”

Sandra Kubicka i Alek Baron potwierdzają swój związek

Do podobnych wniosków doszli też sami zainteresowani, ponieważ wczoraj zdecydowali się oni oficjalnie ogłosić swój związek. Jak to zrobili? Oczywiście poprzez Instagram. Na profilu Sandry został opublikowany naprawdę wzruszający filmik oraz całkiem długi komentarz do zaistniałej sytuacji.

Od dłuższego czasu jestem szczęśliwsza i spokojniejsza niż kiedykolwiek byłam. Tak jestem z @alekbaron i tak - jestem zakochana. Alek jest najcudowniejszym mężczyzną jakiego w życiu poznałam. Fascynuje mnie każdego dnia. Rozmawiamy godzinami na wszystkie tematy i codziennie się śmiejemy. Uczę się od niego i doświadczam nowego. To było moje marzenie, aby być z tak inteligentnym mężczyzną. Jest również bardzo wrażliwy... dready i muzyka rockowa to wizerunek ale jego delikatne i ciepłe serce to coś czego nie wszyscy maja szansę doświadczyć. Otwiera się dla nielicznych. Dziękuję kochanie, że dałeś mi tę szansę. Jestem ogromną szczęściarą, że mogę budzić się codziennie obok Ciebie – pisze Kubicka.

Modelka w poście zaznaczyła też, że pierwszy raz jest w tak dojrzałym związku, w którym nie ma miejsca na rywalizację i zazdrość. Istnieje za to przestrzeń dla szacunku i szczerości. 26-latka twierdzi także, że Baron dodał jej pewności siebie i sprawił, że ponownie poczuła się piękna.

Nieco mniej wylewny okazał się Alek. Muzyk dodał zdjęcie z Sandrą i podpisał je jednym zdaniem:

Bonnie and Clyde. Tak wygląda szczęście, przyjaźń, radość, pasja, spokój, miłość. Dziękuję, że Jesteś @sandrakubicka – napisał Baron.

Piękna para, prawda? Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć dużo szczęścia i miłości!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez SANDRA KUBICKA 🇺🇸🇵🇱 (@sandrakubicka)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 𝕬𝖑𝖊𝖐𝖘𝖆𝖓𝖉𝖊𝖗 𝕸𝖎𝖑𝖜𝖎𝖜-𝕭𝖆𝖗𝖔𝖓 (@alekbaron)

Polecane wideo

Kobieta plus size poślubiła przystojnego kulturystę. Internauci w kółko pytają: „Nie boisz się, że będzie cię zdradzał?”
Kobieta plus size poślubiła przystojnego kulturystę. Internauci w kółko pytają: „Nie boisz się, że będzie cię zdradzał?” - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 4.5 / 5
Inez (Ocena: 5) 14.10.2021 16:05
Blanka była najlepsza !!!!
zobacz odpowiedzi (1)
Nutella (Ocena: 2) 14.10.2021 11:39
Ciekawe jak długo... Trzeba być bardzo naiwną aby wiązać nadzieje z takim facetem no chyba, że mysli sie tylko o przelotnym związku :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.10.2021 02:30
Tak tak wzruszyła mnie ta historia do łez, łez śmiechu
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.10.2021 21:10
Daje im 6-8 miesięcy. Tyle baron wytrzyma z jedna osoba w związku. Daje im aż tak DUŻO, bo ona jeszcze młoda i szalona to on wytrzyma trochę dłużej.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.10.2021 14:39
Ta, jasne, urzekła mnie ta historia. Max. dwa miesiące i będzie po.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie