Milion dolarów za kolację z polską aktorką. O kogo chodzi?

Pieniądze zaoferowane przez greckiego bogacza zostaną przekazane na cele charytatywne.
Milion dolarów za kolację z polską aktorką. O kogo chodzi?
Fot. Instagram.com (@nataliajanoszek)
12.10.2021

Wyobrażasz sobie, że ktoś zaoferowałby pieniądze tylko po to, aby zjeść z tobą kolację? I to niemałe pieniądze, bo prawie milion dolarów. Brzmi jak scenariusz z filmu? Owszem, z tym że ta historia wydarzyła się naprawdę. Co więcej, jej bohaterką jest polska aktorka. 

Zobacz również: Pierwsza Polka na okładce magazynu L’Officiel Arabia! Poznajesz tę panią?

Pewien grecki milioner zaoferował prawie milion dolarów za możliwość zaproszenia na kolację polskiej gwiazdy. Wszystko w ramach internetowej licytacji, z której środki zostaną przekazane na rzecz różnych organizacji charytatywnych. Wybierze je Natalia Janoszek, bo to właśnie ona uda się na to wyjątkowe spotkanie w stolicy Grecji. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Natalia Janoszek (@nataliajanoszek)

Milioner zapłacił milion dolarów za kolację z polską aktorką 

Natalia Janoszek rozpoznawalność zyskała głównie dzięki reprezentowaniu Polski w międzynarodowych konkursach piękności, ale w ostatnich latach robi karierę także w przemyśle filmowym.  

Natalia jest pierwszą Polką, która zyskała wielką popularność w Bollywood - zdobyła nawet indyjską nagrodę filmową. Ostatnio pojawiła się na okładce magazynu “L’Officiel Arabia”. Rozkręcająca się międzynarodowa kariera Polki bez wątpienia przyczyniła się do faktu, że to właśnie ona wybierze się na kolację z greckim bogaczem. Aktorka opowiedziała o planowanym spotkaniu w studiu “Dzień Dobry TVN”. 

Grecki milioner wylicytował ze mną kolację - i to za prawie milion dolarów. Ta kolacja ma się odbyć jeszcze w tym miesiącu, prawdopodobnie po 18 października wybiorę się do Aten na spotkanie. Nie ukrywam, że się cieszę, bo pomożemy bardzo wielu różnym fundacjom. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Natalia Janoszek (@nataliajanoszek)

Natalia Janoszek zdradziła też, do jakich organizacji trafią pieniądze zaoferowane przez greckiego milionera. Wesprze m.in. WWF oraz UNICEF, który wybuduje w Indiach ośrodek dla kobiet wykorzystywanych seksualnie. Aktorka chce także przekazać część sumy na rzecz Domów Pomocy na Śląsku. Chciałaby też założyć fundację wspierającą młode talenty.

Co sądzicie o takiej nietypowej akcji charytatywnej? 

Zobacz również: Martyna Wojciechowska wyznaje na Instagramie: „Jestem uzależniona”

Polecane wideo

Wygląda jak sobowtór Brada Pitta. Kobiety albo nie dają mu spokoju, albo oskarżają o oszustwo
Wygląda jak sobowtór Brada Pitta. Kobiety albo nie dają mu spokoju, albo oskarżają o oszustwo - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 13.10.2021 14:39
No i super. Ona się wystawiła na aukcji, ktoś to kupił, pieniądze pójdą na szczytne cele. Skoro to komuś odpowiada to dlaczego nie?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.10.2021 08:29
ciotka mi mówiła o tabletkach figurenaSlim ale nie wierzyłam ze schudła, a jaki jest efekt tego ? że teraz ona jest chuda a ja zamówiłam aby rozpocząc swoją kuracje. Nie raz warto uwieżyć że prosty suplement diety jest w stanie pomóc nam w odchudzaniu. Jak przejdę kurację ze figurenaSlim dam znać czy na mnie również tak dobrze zadziałało. Poprzeczka wysoko ponieważ ciocia schudła aż 14kg.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie