„Mam wielkiego guza” - Dominika Tajner musiała poddać się operacji piersi

Z nowotworem piersi walczy również Dorota Gardias.
„Mam wielkiego guza” - Dominika Tajner musiała poddać się operacji piersi
fot. Instagram @dominika_tajner
11.10.2021

Kilka tygodni temu Dorota Gardias wyznała w mediach, że w jej piersi wykryto dwucentymetrowego guza. Pogodynka uspokajała jednak fanów, że choć nie obędzie się bez operacji, rokowania są naprawdę dobre. Zresztą ów zabieg gwiazda stacji TVN ma już za sobą. Na ten moment kobieta czuje się dobrze i dochodzi do sił, odpoczywając w Austrii. Okazuje się jednak, że to nie jedyna celebrytka, która w ostatnim czasie usłyszała tego typu diagnozę. Ze zmianą nowotworową musiała zmierzyć się również Dominika Tajner.

Przeczytaj też: Dorota Gardias ma raka. Gwiazda zaapelowała do Polek, by regularnie kontrolowały swój stan zdrowia

Dominika Tajner – nowotwór piersi

Była żona Michała Wiśniewskiego opowiedziała ze łzami w oczach swoją historię na Instagramie. 42-latka w zeszłym tygodniu znalazła się w szpitalu. Początkowo jednak nie zdradzała jaki był cel tego pobytu. Niemniej wczoraj zdecydowała się wyjawić, co tak naprawdę dzieje się z jej zdrowiem. A zatem? W piersi Dominiki wykryto trzycentymetrowego guza. Diagnozę kobieta usłyszała przypadkiem, ponieważ musiała wykonać USG piersi – z innego powodu niż profilaktyka nowotworowa. Po różnego rodzaju badaniach stwierdzono, że nie guz nie jest złośliwy. Influencerka usłyszała od lekarzy, że tak czy inaczej zmianę tę trzeba jak najszybciej wyciąć. Dziś Dominika jest już po zabiegu i czuje się dobrze.

Córka Apoloniusza Tajnera postanowiła wykorzystać swoje instagramowe zasięgi i namówić wszystkie kobiety, by nie zapominały o regularnych badaniach. Badaniach, do których dostęp w naszym kraju jest tak prosty. Zresztą przypomnijmy, że wcześnie wykryty nowotwór można leczyć znacznie skuteczniej, aniżeli zmianę, która mocno zaatakuje już nasz organizm.

Przeczytaj też: Różowy październik: Jak wprowadzić zdrowe nawyki do swojego życia?

Papilot życzy dużo zdrowia i również zachęca do regularnych badań!

 

fot. Instagram @dominika_tajner

Polecane wideo

Horoskop tygodniowy 11.10. - 17.10.
Horoskop tygodniowy 11.10. - 17.10. - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie