Meghan Markle miała w welonie zaszyfrowaną wiadomość. To miły gest w kierunku królowej Elżbiety

Zauważyłaś to?
Meghan Markle miała w welonie zaszyfrowaną wiadomość. To miły gest w kierunku królowej Elżbiety
fot. Instagram @theroyalfamily
08.10.2021

Śluby gwiazd czy członków rodzin królewskich zawsze zbudzają duże zainteresowanie. Niemniej, gdyby wskazać tylko jedną ceremonię, która do dziś generuje wiele emocji, bez wątpienia wskazałybyśmy na zawarcie związku małżeńskiego przez Meghan Markle i księcia Harry’ego.

19 maja 2018 roku amerykańska aktorka i członek brytyjskiej rodziny królewskiej powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. I choć wciąż mówimy tutaj o królewskim ślubie, ta uroczystość zdecydowanie wyróżniała się na tle tych, które zorganizowano dla Kate Middleton i księcia Williama czy wcześniej Diany Spencer i księcia Karola. W jakiś sposób? Przykładowo - w związku z pochodzeniem Meghan, podczas ceremonii można było usłyszeć muzykę gospel, a także kazanie amerykańskiego duchownego. Niemniej, przyszła księżna nie zrezygnowała z możliwości oddania hołdu królowej Elżbiecie. A wyraziła go poprzez swoją stylizację.

Przeczytaj też: Wiemy, do jakiego utworu Harry i Meghan zatańczą pierwszy taniec

Meghan Markle suknia ślubna – czy wiesz, że welon skrywał ukrytą wiadomość?

Przypomnijmy, że do ołtarza przyszła księżna Sussex szła w projekcie Givenchy. Ten dom mody stworzył dla niej jednak nie tylko suknię, ale i dodatki – w tym welon. 5-cio metrowy woal miał wyhaftowane jedwabnymi nićmi kwiaty. Wzór ten był symbolem 53 krajów Wspólnoty Narodów. Czy taki print to przypadek? Nic z tych rzeczy. Waight Keller stworzyła go, inspirując się welonem królowej Elżbiety z 1947 roku. Dodajmy jeszcze, że każdy kwiat przedstawiał charakterystyczną florę, dla danego państwa.

Zauważyłaś to?

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Meghan Markle 🔵 (@meghanmarkle_official)

Polecane wideo

Tak wygląda nowa „najpiękniejsza dziewczynka na świecie”. Ma mamę z Afryki i tatę z Wietnamu
Tak wygląda nowa „najpiękniejsza dziewczynka na świecie”. Ma mamę z Afryki i tatę z Wietnamu - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie